Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Улично осветление

Начало
14.05.2024
ID:
3170

Не работи уличното осветление около адрес ул. Георги Кирков 72 и номерата около този адрес от две денонощия.

Статус:  В процес

Обрасли тротоари с трева

Начало
14.05.2024
ID:
3169

По ул."Шипка" участък от т.нар тротоар отново е обрасъл с половин метър трева, ползва се за паркиране на коли много често.!! Тротоарите по ул."Иван Вазов" участъка от Сан Стефано и Панайот Хитов също имат немалко трева!!

Статус:  В процес

Падащ стълб

Начало
14.05.2024
ID:
3167

Падащ стълб вече месец. Пуснати са много сигнали и нищо не е предприето. Ще продължаваме да пускаме сигнали по различни начини докато се реши проблема.

Статус:  В процес

Изсъхнали дървета

Начало
14.05.2024
ID:
3166

На детска площадка пред у-ще П.Р.Славейков има изсъхнали ИГЛОЛИСТНИ дървета - в градинката до детска площадка ! Изсъхнали ГОЛЕМИ дървета има и по бул.Трети март l- в участъка от магазин АВС маркет до ул. Любен Каравелов ! Изсъхнали дървета има също в района около Младежки център ! НЕОБХОДИМА Е СПЕШНА СЕЧ ПОРАДИ ОПАСНОСТ ОТ ПАДАНЕ !

Статус:  В процес

Дупки

Начало
14.05.2024
ID:
3165

На булевард 3-ти март в часта му от 25-ти септември до кръговото на изида са се отворили няколко много лоши дупки които са предпоставка за птп моля предприемете действия . В същата отсечка след ремонт на повреди на ВиК на две места има потъване на пътя на кръстовището на 3-ти март и 25-ти септември и на кръстовището на 3-ти март и ул. Максим Горски .

Статус:  В процес

Дупки

Начало
14.05.2024
ID:
3164

По цялото протежение на булевард Добруджа в часта му в кв. Рилци и в двете посоки са се отворили доста големи дупки моля информирайте отговорните защото някой от дупките са опасно дълбоки .

Статус:  В процес

Липсващо улично осветление

Начало
13.05.2024
ID:
3163

На ул. Дунав и пред бл. 5 уличното осветление не работи от три дни.

Статус:  В процес

Без осветление

Начало
13.05.2024
ID:
3162

Без осветление е цялата западна част на парка , зона скейт парк

Статус:  В процес

Не светещо улично осветление

Начало
13.05.2024
ID:
3161

От четири вечери не свети уличното осветление на ул .Дунав 16 вх.Б

Статус:  В процес

Неработещо осветление

Начало
13.05.2024
ID:
3160

Отново неработещо осветление ъгъла на ул. "Иван Вазов " с пресечката на ул."Шипка"

Статус:  В процес