Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Паднало дърво върху жици

Начало
26.11.2023
ID:
2628

Пред сградата на ДСК до пазара има паднало дърво върху жиците.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасна сграда

Начало
04.09.2023
ID:
2334

Сградата в началото на ул Екзарх Йосиф I (срещу кантората на нот. Юлиян Димитров), където се помещава бистро АСО е в окаяно състояние. Покрива е компрометиран, има висящи греди и опасност от падане на керемиди. Сградата и прилежащият тротоар не са обезопасени! Моля да вземете отношение!

Статус:  В процес

Сигнал за опасно надвиснали греди от покрив

Начало
29.08.2023
ID:
2299

На ул.Екзарх Йосиф I №3 има стара сграда, от чийто покрив има много надвиснали греди, които представляват опасност от случващ се инцидент. Рисковано е да се минава по тротоара покрай тази стряскащо изглеждаща сграда.

Статус:  В процес

Стара града, която е опасна за населението и най - вече за нашите деца .

Начало
22.08.2023
ID:
2283

Сградата е по идентификатор - 72624 621.25. 2 - Собственост: ОБЩИНСКА ПУБЛИЧНА , със застроена площ : 728 кв.м. Какво се случва вътре в нея ?...ще Ви кажа, но аз Ви питам какво ще се случва с нея ????????? Влизат наркомани, клошари спят по разхвърлени стари матраци, често се използва и за WC, децата в квартала дори влизат да играят ,чупят и рушат, никой не вижда какво друго дирят там. Вътре е сметище ,има гуми, масла и прочие, изоставени от бившите наематели. Няма врати и прозорци, НЕ Е ОБЕЗОПАСЕНО ! За отвън да не говорим, пълна мизерия и мръсотия. Автомобилите нямат видимост от храсталаци, плъзнали до пътното платно и сега за капак автобуса почива там( линия 10 ). Докато не стане беля никой няма да вземе мерки. Ние ще съберем подписка за събарянето и , и ще подадем жалба .

Статус:  В процес

Висяща плоча на подлеза до пазара

Начало
25.07.2023
ID:
2196

Подлезът до My market и пазара е опасен. От тавана му всеки момент може да се отчупи едно огромно парче.

Статус:  В процес

Незаконен гараж и тераси на ул.росица 5

Начало
18.07.2023
ID:
2184

Имам пуснат сигнал за незаконен гараж и изнесени тераси на ул.росица 5 .Притеснявам се за нашата безопасност при земетресение, какво може да се случи.Мерки не бяха взети.

Статус:  В процес

Сигнал №2141

Начало
21.06.2023
ID:
2141

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2136

Начало
07.06.2023
ID:
2136

Присвояване на общи части

Статус:  В процес

Сигнал №2131

Начало
09.04.2023
ID:
2131

Препълнени кошчета

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2113

Начало
04.11.2022
ID:
2113

Уличната лампа несвети

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител