Сигнали в Добрич днес

В процес 930 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Не изхвърлени клони

Начало
10.12.2023
ID:
2726

Не са изхвърлени клоните на отрязано паднало от бурята дърво.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Паднало дърво

Начало
08.12.2023
ID:
2718

Здравейте! Бях подала сигнал за паднало дърво пред блок 19 вход А на ул.Дим.Ковачев с номер 2662. Получих известие, че сигнала е със статус приключен и анкета за оценка. Тази вечер виждам, че дървото си е още там. Не знам как така приключихте сигнала след като дървото е там?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Несъбрани паднали счупени клони

Начало
04.12.2023
ID:
2693

Добър ден, моля, за информация кога ще бъдат събрани и извозени всички счупени и паднали клони от улица Христо Смирненски, тъй като вече втора седмица това не се случва. По цялата улица ( и не само по нея) има отчупени нападали клони, които няма кой да извози. Има и висящи, едва крепящи се за дърветата такива, които всеки момент може да паднат върху някой или нещо. Моля, за информация кога ще се случи извозването? Блгодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупени клони на липите по ул. Райко Цончев, надвиснали върху жиците и тротоара

Начало
03.12.2023
ID:
2689

На няколко липи клоните са не напълно счупени. Висят върху жиците и при по силен вятър могат да причинят значителни щети, както и да увредят преминаващи по тротоара. По улицата не са вдигнати счупените клони от бурята преди седмица. В основата на дърветата са.

Статус:  В процес

Паднало дърво

Начало
02.12.2023
ID:
2686

Паднало дърво върху гаражите намиращи се зад блок 29 вход В в квартал Дружба. Моля общината да вземе мерки по отстраняването му!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Паднал клон

Начало
30.11.2023
ID:
2675

От 4 дни срещу магазин за промишлени стоки “Солаков” седи огромен клон, паднал от дървото отсреща. Клоните и листата са опасни, хлъзгаво е и предвид липсата на добро осветление в региона, е опасно за живота на жителите на града.

Статус:  В процес

Паднали клони

Начало
30.11.2023
ID:
2673

Изпадали клони от бурята.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасност от злополука

Начало
30.11.2023
ID:
2671

Здравейте! На паркинга на зооцентърът, който е срещу подстанцията има дърво което се държи на тези около него. В случай на силен вятър има опастност да падне на пътното платно или на паркинга. Моля, ако е възможно поне да бъде съборено на земята за да се избегне злополука. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупени клони

Начало
29.11.2023
ID:
2666

Добър ден,става въпрос за счупени клони на дърво пред жилищен блок.Касае се клон който все още е на дървото и се люлее от вятъра.Дървото е в непосредствена близост до входа на блока и пътеката за преминаване.Благодаря и лек ден.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Паднало дърво

Начало
29.11.2023
ID:
2662

Здравейте! На ул. "Оп.Димитър Ковечев" бл.19 пред вход А в градинката има изкоренено дърво, което е паднало и се подпряло на асмата пред входа.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител