Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

асфалтиране на улица Росица в гр Добрич

Начало
14.09.2023
ID:
2367

Състоянието на улица Росица в гр Добрич е повече от ужасно, граничи с невъзможността да се ползва, няма дори изграден тротоар за пешеходците, а за преминаването на автомобили е много трудно. Предстой дъждовен период и тогава ще е невъзможно. Кога Община Добрич ще обърне внимание и поправи този 100-120 метров участък? Дори не е нужно да се асфалтира, може би 30-35 кубика бетон ще са достатъчни, а в последствие живущите лисно биха могли да го поддържат. Искам да знам кога ще бъде отстранена тази недомислица? Тук също живеем граждани на гр Добрич, плащаме си данъците като всички останали. Защо трябва да търпим това?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасен мост

Начало
06.09.2023
ID:
2341

Искам да подам сигнал за опасен път, свлачище. Това е моста над стария битак. Има кабели с ток, които не са обезопасени и много опасни дупки. Има постоянен човеко поток и минават много деца. Моля за предприятие на действия по компетентност.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Пропаднала шахта

Начало
16.08.2023
ID:
2264

Повече от месец има поставен знак за опасност -пропаднала шахта- една от главните улици в Добрич по която е много натоварено движение на МПС и градски транспорт.Моля да се предприемат необходимите действия за отстраняване на неизправностите.

Статус:  В процес

Пропаднала улица след последните дъждове.

Начало
04.07.2023
ID:
2160

Пропаднали и свлечени насипи след полагане на тръбите по водния цикъл.

Статус:  В процес

Сигнал №2138

Начало
12.06.2023
ID:
2138

Асфалта на паркинга пред блока е пропаднал45-50см.,което създава опасност за хора и автомобили!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Сигнал №2109

Начало
31.10.2022
ID:
2109

Попаднал тротоар пред търговски обекти намиращи се под жилищна сграда с подземен граж

Статус:  В процес

Сигнал №2065

Начало
30.04.2022
ID:
2065

В следствие на водния цикъл, както и факта, че от 60 години не са пипани тротоарите в момента са в окаено състояние. Има пропадания, насип от камъни, бетон и т.н Кога ще се предприемат мерки и ще има реални действия? Кога ще има нов асфалт на тези тротоари?

Статус:  В процес

Сигнал №1912

Начало
08.06.2021
ID:
1912

По отсечката от бул. Трети Март до входа на парк СВ Георги , няма нормален тротоар , по който да премине майка с детска количка, пътното платно е безобразно с множество дупки, на местата с тротоар няма подход за количките, налага се да се движим по пътното платно, където за да избегнат дупките , автомобилите се движат срещу количката с бебето.... от където се подразбира, че е изключително опасно за предвижвани до ПАРКА. Липсват пешеходни пътеки , както и маркировка на пътя. Тревата е 1м.висока!!

Статус:  В процес

Сигнал №1873

Начало
09.05.2021
ID:
1873

На тази улица има пропадане на пътната настилка. От тук минава канал и може някоя кола до пропадне и да стане тежка вик авария.

Статус:  В процес

Сигнал №1680

Начало
27.10.2020
ID:
1680

Свлякло се голямо количество чакъл и пясък, след дъжда.

Статус:  В процес