Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №930

Начало
02.07.2019
ID:
930

Вчера, 01.07.19, в дерето, минаващо пред ул.Суха река" около 18.30ч. течеше кърваво червена вода с ужасна миризма. От живушите там разбрах, че не е единичен случай. Има съмнения, че се извършва измиване на патарник в Добротица. Моля, да ми отговорите от какво е замърсяването.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №763

Начало
10.03.2019
ID:
763

Горене на автомобилни гуми

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №694

Начало
16.01.2019
ID:
694

Ежедневно се горят отпадъци !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №491

Начало
24.04.2018
ID:
491

В следствие на дейностите по канализацията на ул. Димитър Ковачев, пътната настилка остана силно замърсена, улицата е много оживена, има голям поток от минаващи автомобили, които вдигат прахта от пътя, образувайки прашен облак и замърсяват въздуха, който вдишват ежедневн всички живущи и техните деца. Пътната настилка също е замърсена с камъчета и прах, което е предпоставка за ПТП. Вредата за здравето на хората е реална, както и замърсяването на домовете и колите ни.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №488

Начало
22.04.2018
ID:
488

Нетърпима миризма всяка вечер. Това продължава с години. До скоро ни обясняваха, че идва от цеха за гушене па патки, откъдето изпускат нерегламентирано отпадни води, които са образували блато срещу бл.21, вх.Б. Вечер не можем да пуснем свеж въздух в домовете си.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №424

Начало
11.03.2018
ID:
424

Блатото,което се образува до бл.21 отново е пълно с кървави и фекални води. Миризмата е ужасна а е все още студено. Проблема е от години. Моля вземете мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №361

Начало
26.01.2018
ID:
361

Мръсен въздух, прахови частици от горене на неизвестни елементи и въглища, не може да се диша зимните месеци. Моля да бъде измерена чистотата на въздуха дали е в нормите. Измерването да бъде няколко пъти за 24 часа.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител