Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1152

Начало
18.11.2019
ID:
1152

Улицата по която няма напълно асфалт е с голямо движение всеки ден, но за съжаление няма никакво осветление а вечер дори минават с колелета и видимостта е намалена. Моля за съдействие

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1071

Начало
26.09.2019
ID:
1071

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №959

Начало
26.07.2019
ID:
959

В края на улицата има голяма локва и преминаването от там е невъзможно. И кога ще оправите тротоарите и улицата

Статус:  В процес

Сигнал №938

Начало
08.07.2019
ID:
938

От около 3 месеца има езеро,развъдник на комари и мръсотия;не може да се прекоси там,за тротоари не смеем и да мечтаем в този град?Почнати,недовършени неща,прах и мръсотия е целият град,ДОКОГА???

Статус:  В процес

Сигнал №894

Начало
12.06.2019
ID:
894

Уважаеми г-н Йорданов, на посоченото място зад училище "Христо Ботев" още в началото на пролетните дъждове, преди 2-3 месеца, се образува своеобразно блато, което не пресъхва. Освен, че пречи на живущите и преминаващите в района, през летния сезон това блато крие опасност от сериозни зарази. Моля да разпоредите да се предприемат нужните действия мястото да бъде своевременно и ефикасно отводнено.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №793

Начало
09.04.2019
ID:
793

МЕЖДУ МАГАЗИН ТОМИ И ЦДГ 20, ПРЕЗ 2019ГОД ,ПОЧТИ ВСЕКИ ДЕН ТЕКАТ ФРКАЛНИ ВОДИ ОТ БЛИКАЩА ШАХТА ОТ МРЪСНАТА КАНАЛИЗАЦИЯ.вМОМЕНТА СЪЩО БЛИКАТ ФЕКАЛНИ ВОДИ.НА 5 МЕТРА В МОМЕНТА РАБОТЯТ ПО ПОДМЯНА НА ТРЪБИТЕ ПО ВОДИЯ ЦИКЪЛ.МНОГОКРАТНО СМЕ ЗВЪНЯЛИ ВЪВ ВиК,ИДАТ РЕШАВАТ ПРОБЛЕМА ЗА ДЕН,ДВА И ПАК СЪЩОТО.НЕ РЕШАВАТ ПРОБЛЕМА ТРАЙНО.ПЕЕДИ ДА СЕ АСФАЛТИРА УЛ.ТЕМЕНУГА ДА СМЕНЯТ ТРЪБИТЕ/20 М/С ПО-ШИРОКИ. ДОБРЕ ЩЕ Е И САНИТАРНАТА ИНСПЕКЦИЯ ДА СИ СВЪРШАТ РАБОТАТА. В ТОПЛО ВЕМЕ ВОНЯТЕ Е НЕПОНОСИМА.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №757

Начало
04.03.2019
ID:
757

Зад бл.11 на ЖК „ Дружба ” има гаражи в някой, от които има изкопани така наречените „ канали„ за да си ремонтират автомобилите. И аз имам гараж на посоченото място,но е в началото като влизаш към гаражите. Тия канали са пълни с вода,която се източва от собствениците по ул. ,отива на главната ул ,минава покрай у-ще „ Климент Охридски ” и наводнява бул. „ Русия”. Всички са виждали много вода по булеварда.Моля,обърнете внимание на сигнала ми. Тая вода е мръсна и ми писна да газя във локви.

Статус:  В процес

Сигнал №617

Начало
18.10.2018
ID:
617

Фирмата ,която работи по водния цикъл разби тръбопровода за мръсния канал и не предприема никакви действия по отстраняване на аварията .Ямата започна да се пълни с отходни води.При запълването на каналите не се полага необходимия пясък за дренажа.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №60

Начало
14.10.2016
ID:
60

Става въпрос за Дружба бл 1. Т.н. бомбоубежища са пълни с вода и тя се покачва. Трябва да се източи

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №11

Начало
09.08.2016
ID:
11

При всеки по-силен дъжд водоотводните шахти се запушват, водата се натрупва на моста, залива улицата и тротоарите над моста. Това възпрепятства движението на коли и пешеходци и почти всеки път има закъсали коли в дълбоката вода. След оттичане на водата на моста остават натрупани камъни, кал и други донесени от водата отпадъци, които престояват там с дни.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител