Сигнали в Добрич днес

В процес 1081 Приключени 1660

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Зелени площи

Начало
13.05.2024
ID:
3156

Тази зона около бул.Трети март и ул Сан Стефано не е косена тревата нито един път за този пролетен сезон.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сметище

Начало
10.05.2024
ID:
3144

Вече месец чакам някой да дойде и да го обере че взе да се събира все повече Ако може този път да ми обърнете внимание и да пратите камиона да го вземе

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Относно изхвърляне на отпадаци в контейнера за битови от фирма за оцеленяване

Начало
15.04.2024
ID:
3081

Кола с регистрационен номер тх7033хт-пристига многократно с изкосена трева и я изхвърля извън контейнера за отпадаци до детска ясла която се намира на кръстовището с ул. Сан Стефано ул. Любен Каравелов ул. Люлин

Статус:  В процес

Боклуци

Начало
09.04.2024
ID:
3059

Моля пратете някой да го събере и ако може да кажете на фирмата да чисти покрай кофите

Статус:  В процес

Сигнал за две умрели котки, коитостоят от дни по тротоара.

Начало
02.04.2024
ID:
3041

В кв. Добротица на тротоара до строежа на новата църква и паркинга от три дни стои трупа на умряла котка. Този тротоар е единствен и се налага всички да подбягват със запушен нос. На отсрещната страна на пътя няма тротоар. Хората заобикалят и се движат по пътното платно. Малко по нататък, в храстите срещу паркинга на магазин АБЦ има още една умряла котка. Миналата година трупът на едно куче стоя там с месеци докато се саморазложи. Отврат беше.

Статус:  В процес

сметище

Начало
27.03.2024
ID:
3022

На вниманието на общинарите.Моля да бъде направено прочистване на парцела който се намира пред ,бл.15 на Албенска Добротица до баничарница .Всичко е бутрясало и между дърветата се образува има няколко мини сметища..Надявам се че,скоро ще вземете мерки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непочистени контейнери за отпадаци

Начало
21.03.2024
ID:
3012

Би трябвало контейнерите да се почистват ежедневни. До сега се почистваха 2 пъти седмично и беше приемливо От известно време се почистват незнайни как но не и регулярно Безмислено е да се правят кампании за почистване а общината да ни зарива в такива Кафе бихме могли да видим графика за сметоизвозване ?

Статус:  В процес

преместване на контейнери за смет и зелени отпадъци

Начало
19.03.2024
ID:
3005

Здравейте, настоявам за преместване на контейнерите за смет и зелени отпадъци поради нередоното им извозване и образуването на мирко сметище в центъра на квартала. Смятам че не е редно мястото им да е точно там.

Статус:  В процес

Нерегламентирано изхвърляне на отпадъци

Начало
17.03.2024
ID:
2997

Сметище по богдановски път. Моля да бъде почистено и да бъдат взети мерки за предотвратяване на други такива граждански постъпки.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител