Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Разрушена детска площадка

Начало
17.08.2023
ID:
2268

На междублоковото простванство на бул.Добруджа 26, ул. Отец Паисий 33, ул. Отец Паисий 35 и ул. Климент Охридкси се намира детска площадка, която е опасна и е негодна за експлоатация от години. Прилагам снимки. Молбата ни /живущите от горепосочените адреси/,тази детска площадка да бъде изградена/обновена и обезопасена /люлка, пързалка, пясъчник, игрище/, за да може да отговори на нуждите на живущите в района в който няма нито една детска площадка.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна детска площадка

Начало
31.07.2023
ID:
2208

Датската площадка по ул.Каменица е обрасла с храсти, мръсна,цялата е в пръст и кал поради немарливото и проектиране.

Статус:  В процес

Сигнал №1963

Начало
14.08.2021
ID:
1963

Междублоковите пространства и детските площадки в района на “петте кьошета” , посока новото кръгово към ЖП гарата са пълни с бълхи. Преносители са многото улични котки. Бълхите на снимката са от дрехите на децата ми. Вземете мерки !!! Моля !!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1950

Начало
27.07.2021
ID:
1950

Неокосени детски площадки по ул Хан Тервел 192-196 ,Бурените са стигнали височината на уредите , открити са змии на площадките , Площадките за дарение от Фирма Есетере а не могат да се поддържат . моля да се вземат мерки незабавно !!!

Статус:  В процес

Сигнал №1905

Начало
28.05.2021
ID:
1905

Уважаеми, Господа, Площадката в иначе красивия парк св.Георги е в окаяно състояние! Освен това на територията, на която е редно да играят децата са разположени атракциони, които я използват за развиване на бизнес на гърба на пълния с безработни родители град. Моля, направете детска площадка, която да замени пластмасовия кич и да даде свобода на децата - най-ценния капитал на всяко общество! С уважение, Ивелина Илиевска С уважение, Ивелина Илиевска

Статус:  В процес

Сигнал №1874

Начало
09.05.2021
ID:
1874

В градинката до бл.15 съораженията на детската площадка са счупени, стърчат опасни части от катерушка, люлката е клатеща се.

Статус:  В процес

Сигнал №1860

Начало
03.05.2021
ID:
1860

Заградено игрище точно до трафопост, което е източник на повишена опасност. Шумът от топките и крясъците на изграещите е нетърпим - започва от обяд и до късно през нощта. Най-често започва от 14:00 часа. Не е възможно да се отворят прозорците, защото шумът е изключително силен. Мястото не е подходящо за игрище, защото шумът резонира в сградите. Моля да се премахне игрището.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1834

Начало
27.03.2021
ID:
1834

Недопустимо е в 21 век децата ни да няма къде да играя и детските площадки да изглеждат по този начин. Това е липсваща детска площадка в района на хотел Изида - децата, които живеят в тази Централна част на града са ощетени и нямат никакви забавления - нито пясъчник, нито пързалки, нито съоръжения за катерене и т.н. Нека общината вземе мерки и да направи децата ни щастливи!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1612

Начало
28.08.2020
ID:
1612

Опасни детски люлки. Закрепването им е компрометирано.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1581

Начало
29.07.2020
ID:
1581

Счупена е стълбичката на детската пързалка, опасно е, защото крачетата на децата попадат в дупката, стърчи опасно счупеното стъпало

Статус:  В процес