Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

неправилно паркирани таксита

Начало
09.01.2024
ID:
2803

Всекидневно паркирани таксита на тротоара по улица Панайот Хитов. Излизат и паркират точно на завоя на ул.Витоша - пречат на видимоста на излизащите от ул Витоша, възпрепятсват преминаването на пешеходци защото от другата старана няма тротоар. Могат да паркират и изчакват до старото Тото или до самата денонощна аптека има отсечка с лице към входа на бившата бърза помощ.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Ново поставен неправилно знам

Начало
27.12.2023
ID:
2778

в улицата между военните блокове и магазина на АБС да сложите знак,че е забранено паркирането и престоя на улицата. Поради факта, че е много трудно преминаването. Отделно спирането на тротоарите затруднява свободното придвижване на баща ми, който е трудно подвижен. Моля ви, този знак, който е сложен да бъде преместен и да се отнася за цялата улица особено за новопостроения блок. Ще ви изпратя и снимки. Надявам се да бъда чут и нещата да се поправя. Благодаря Ви и хубав ден !

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Изоставен автомобил

Начало
21.12.2023
ID:
2762

Автомобил с рег. TX9413XM е паркиран от месеци без да бъде помръдван, ползва се за склад и няма ГТП и ГО.

Статус:  В процес

Пореден сигнал

Начало
10.12.2023
ID:
2725

Пиша ви за пореден път за този автомобил, който редовно паркира на тротоара, явно не вземате мерки..Този път ако няма резултат и санкция, ще информирам лично кмета!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неправилно паркиран автомобил от 2 години

Начало
07.12.2023
ID:
2712

Автомобил Fiat Bravo с регистрационен номер ТХ2452ХВ е паркиран неправилно, върху тревна площ, на завой в между блоково пространство в близост до вх "З" на 21 блок на Добротица

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Паркиране на тротоара

Начало
20.11.2023
ID:
2580

Здравейте, Този автомобил непрекъснато паркира на тротоара там! Създава неудобство на пешеходците и е в абсолютно нарушение, моля да предприемете необходимите мерки за премахването му!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Жалба

Начало
17.11.2023
ID:
2567

неправомерно паркиране и поставяне на ограничители

Статус:  В процес

Парко места

Начало
02.11.2023
ID:
2511

Това са автомобили които не са в движение повече от една година и заемат местата на паркинга ТХ3521ХВ, ; ТХ4310ХТ ; СА9106МХ

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Парко места

Начало
02.11.2023
ID:
2510

Ето и още три автомобила които са пред входа и не са в движение от година.ТХ3521ХВ ; ТХ4310ХТ ; СА9106МХ.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Парко места

Начало
02.11.2023
ID:
2509

Пред входа има няколко леки автомобила които не са в движение.Заемат парко места.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител