Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Опасно електрическо табло

Начало
22.09.2023
ID:
2395

Счупено електрическо табло.Наблизо играят деца

Статус:  В процес

Висящи кабели на улицата

Начало
18.09.2023
ID:
2383

Минаха месеци от асфалтирането на улицата, но висящите кабели останаха. Всичко е вече под тротоара, но кабелите над пътя останаха. Мисля, че някой не си е завършил работата.

Статус:  В процес

Соня Парушева

Начало
08.09.2023
ID:
2350

Здравейте! Става въпрос за квартал Дружба 2, бл.15. Имаше дърво, което беше много наклонено над кабелите на уличното осветление. Подадох сигнал и реагирахте. Обърнах Ви внимание и за другите клони, които са надвиснали опасно, но тогава са решили да махнат само единия от тях. Предупредих тогава и в писмото си и по телефона, че има реална опасност да паднат... И така днес и това се случи, така че моля Ви да вземете спешни мерки! Падналите клони са оплетени около кабелите, които са здраво опънати. Предпочитам да подам отново сигнал до Вас, отколкото като другите да опиша всичко из социалните мрежи. Благодаря Ви предварително за вниманието и се надявам този път да бъде премахнато всичко, което е потенциално опасно за всички нас! За съжаление не успявам да Ви изпратя снимките, явно има проблем.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Висящи кабели

Начало
28.08.2023
ID:
2298

На ул. "Д. Ковачев" 25, непосредствено пред прозорците на вх. А и вх. Б са провесени многобройни стари кабели, вероятно от кабелни оператори и интернет доставчици, които би трябвало да са подземни съгласно наредба на КЕВР. Моля за съдействие да бъдат премахнати кабелите и съответните оператори да бъдат санкционирани.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Паднали кабели пи ул. Георги Бенковски '5

Начало
14.08.2023
ID:
2255

Увиснали кабели по улицата

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Провиснал кабел

Начало
10.08.2023
ID:
2239

В резултат на буря в събота е паднало дърво,засегнат кабел за улично осветление, повдигнат колкото е възможно, опасност от скъсване.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2064

Начало
30.04.2022
ID:
2064

След водния цикъл имаме сериозно пропадане на електрическия стълб и от там пропандали електрически табла до земята. Висящи кабели и т.н Беще обещано от служител на енерго дружеството, че до септрември 2021 ще бъде подменено и поправено всичко. Но това беше една голяма лъжа. Абсолютно нищо не е направено по въпроса! Трябва ли да стане инцидент за да се задейства някой?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1879

Начало
13.05.2021
ID:
1879

Висяща улична лампа

Статус:  В процес

Сигнал №1403

Начало
24.03.2020
ID:
1403

Пред музея паднала новогодишна украса от стълб.

Статус:  В процес

Сигнал №1397

Начало
17.03.2020
ID:
1397

По цялата улица Филип Тотю има стари висящи кабели от кабелни оператори които би трябвало да са подземни съгласно наредба на КЕВР и моля за съдействие да бъдат премахнати. Съответно операторите да бъдат глобени. Стълбовете на енерго про са оплетени от кабели който на места висят почти до земята.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител