Сигнали в Добрич днес

В процес 753 Приключени 1164

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №2110

Начало
02.11.2022
ID:
2110

Теч на вода и опасна Шахта!

Статус:  В процес

Сигнал №2069

Начало
04.05.2022
ID:
2069

В градинката вече няма павилион, но неговата чешмата стои след събарянето му и непрестанно тече, редно е да се премахне или затвори,кой плаща тази вода?

Статус:  В процес

Сигнал №2063

Начало
30.04.2022
ID:
2063

От една година има теч и ужастна миризма на фекалии. Точно пред магазина. Това е просто недопустимо!!!! Вземете незабавни мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2008

Начало
29.10.2021
ID:
2008

От тротоарния кран пред дома ми тече вода. След разговор с ВиК ме посъветваха да ви подам сигнал. Кранът е сменен от водния цикъл, и е още в гаранция. За гаранциите на ВЦ отговаряла общината. Улицата е доста стръмна и мокра в момента. Предвид зимното време може да се заледи и да стане опасна. Моля за съдействие.

Статус:  В процес

Сигнал №1918

Начало
16.06.2021
ID:
1918

Около година на улицата има спукана тръба за мръсния канал и мирише ужасно на улицата.Помещението ни което е в близост до улицата също се наводнява от тази тръба .Извикахме ВИК ,но ни казаха че трябва да се обърнем към вас.Пускани са няколко жалби отностно този прблем,но без адекватно решение от ваша страна!Надявам се ,че ще имаме в най-скоро време някакво адекватно решение.

Статус:  В процес

Сигнал №1690

Начало
03.11.2020
ID:
1690

Течът пред блок 43 продължава и се усилва.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1675

Начало
26.10.2020
ID:
1675

ОТ 2-3 МЕСЕЦА ИМАМЕ ТЕЧ НА ПИТЕЙНА ВОДА СЛЕД ВОДНИЯ ЦИКЪЛ. НА 23 10 ПОСЛЕДНО ИЗГРЕБАХМЕ ВОДАТА ОТ МАЗИТЕ И СЕГА ОТНОВО ИМА. РАБОТНИЦИ ИДВАХА ,РАЗКОПАХА ОКОЛО ТРЪБАТА И СИ ОТИДОХА НО ЯВНО ТЕЧА ПРОДЪЛЖАВА. ПОДАВАЛ СЪМ СИГНАЛ ПО ТЕЛЕФОНА И ЛИЧНО В ОФИСА НА УЛ Й ЙОВКОВ . ПРОБЛЕМЪТ Е ЧЕ СЕ ПЪЛНИ И МАЗАТА КЪДЕТО СА КАБЕЛИТЕ НА ЕНЕРГО ПРО И НЕ МИ СЕ МИСЛИ КАКВО МОЖЕ ДА СТАНЕ. ВИК НЕ МОГАТ ДА ПИПАТ, ЗАЩОТО НЕ БИЛ ПРЕДАДЕН ОБЕКТА, А ВОДНИЯ ЦИКЪЛ ЯВНО НЕ МОГАТ ИЛИ НЕ ИСКАТ ДА РЕШАТ ПРОБЛЕМА.

Статус:  В процес

Сигнал №1417

Начало
11.04.2020
ID:
1417

Теч на фекални води в продължение на 2 месеца. Образуване на локви пред входните порти на живущите по улицата. Течът стига до улица "Вида Димитрова".

Статус:  В процес

Сигнал №1409

Начало
29.03.2020
ID:
1409

Здравейте , става въпрос с теч от мръсната канализация зад оградата на ЧЕУ " Леонардо да Винчи". В района има няколко жилищни блока и е невъзможно да си отворим прозорците да проветрим , а това е препоръчително в момента по няколко пъти на ден. Моля да вземете спешни мерки предвид ситуацията в момента , имайте предвид , че скоро ще стане топло и от там ще тръгне нова зараза и болести. В момента в този район има доста техниа и мисля , че може да се реагира бързо.

Статус:  В процес

Сигнал №1266

Начало
07.02.2020
ID:
1266

От 27 декември имаме подадена жалба за наводнение в маза към имота, който притежаваме. Никакъв отговор, никакво развитие, просто ситуацията става нетърпима при обстановката в момента от дъжд и сняг.Мазата се пълни все едно, че е пусната чешма. Може ли такова отношение към хората, нали не е в нашата къща какво ни интересува.

Статус:  В процес