Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Неравност на пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2824

Добър ден , искам да подам сигнал за дупка ,която се намира на улица ,,Васил Левски “ 50.Надявам се общината да предприеме мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Поставяне на ул.осветително тяло

Начало
16.01.2024
ID:
2823

преди известно време подмениха бетонният стълб на уличното осветление и след полагането на новият не поставиха осветително тяло . Тук е много възлово и натоварено място както от автомобили така и от пешеходци . Кръстовището на ул.Волга и ул.Янтра

Статус:  В процес

НЕПОЧИСТЕНИ КЛОНИ

Начало
16.01.2024
ID:
2822

След последната силна буря, от близо 2 месеца стоят тези клони! Започна да се превръща в бунище! Никой от сметопочистващата фирма не реагира! Моля да бъдат събрани и изхвърлени тези клони!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

СТАРА СГРАДА, ОПАСНА ЗА НАСЕЛЕНИЕТО И НАЙ -ВЕЧЕ ЗА НАШИТЕ ДЕЦА .

Начало
16.01.2024
ID:
2821

Искам адекватен отговор, който не получавам от години !!!!!!!!!! Сградата е по идентификатор - 72624 621.25. 2 - Собственост: ОБЩИНСКА ПУБЛИЧНА , със застроена площ : 728 кв.м. .. питам Ви какво ще се случва с нея ? Влизат наркомани, клошари спят по разхвърлени стари матраци, често се използва и за WC, децата в квартала дори влизат да играят ,чупят и рушат, никой не вижда какво друго дирят там. Вътре е сметище ,има гуми, масла и прочие, изоставени от бившите наематели. Няма врати и прозорци, НЕ Е ОБЕЗОПАСЕНО ! За отвън да не говорим, пълна мизерия и мръсотия. Автомобилите нямат видимост от храсталаци, плъзнали до пътното платно и сега за капак автобуса (10) почива там. Докато не стане беля никой няма да вземе мерки. Не ни карайте да каним национални телевизии и да подаваме жалби !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравности на пътното платно

Начало
16.01.2024
ID:
2820

По ул. Вардар, пресичаща бул. Русия има голямо количество дупки. Те са масивни както много широки, така и много дълбоки. Намират се на кръстовището между ул. Вардар и ул. Суха река, точно до сградата на комплекс “Приказките”. Необходимо е да бъдат заобикаляни, което е почти невъзможно, тъй като са навсякъде. Могат да доведат до щети по автомобилите и са предпоставка за ПТП. Изключително опасни са, понеже са разположени точно в края на остър баир, където кола може да развие висока скорост, в не особено добре осветен участък.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Осветление

Начало
15.01.2024
ID:
2819

Нямаме осветление пред блока!Моля да се реши проблема!

Статус:  В процес

Паднало дърво

Начало
15.01.2024
ID:
2818

В началото на месец декември при бурята бяха пречупени 3 бора пред блока. Благодаря за бързата реакция по тяхното нарязване и освобождаване на пътеката от блока до тротоара. Постепенно почистваме пространството от клонки и листа. Не е по нашите възможности да се справим с големите стволове на дърветата. Моля за съдействие да бъдат извозени.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Всекидневни задръствания по ул. "Цар Петър" заради пешеходна пътека

Начало
15.01.2024
ID:
2817

До Кмета на град Добрич: Ежедневни задръствания в пикови часове заради пешеходната пътека до училище "Христо Ботев". Сутрин колите идващи към централната част в задръстването стигат чак до Хиполенд по бул. Добруджа. Деца пресичат сами при положение, че на 10-20 метра от пешеходната пътека има подлез. Моля да се проверят възможностите: 1. да се възстанови подлеза за използване и да се облекчи ежедневния трафик по улица "Цар Петър"; 2. Преграждане на частта пред учулищетос цел недопускане преминаването на деца; Благодаря предварително за взетите мерки!

Статус:  В процес

Повредено осветление

Начало
15.01.2024
ID:
2816

Една лампа пред младежкия център на ул. Стария Орех 1, гр. Добрич не свети, защото липсва крушка.

Статус:  В процес

Нарушена инфраструктура

Начало
15.01.2024
ID:
2815

През септември 2019 пред блоковете на бул. 3 март 41;43 и 45 от ВиК незаконно разкопаха улицата и отказват да поемат отговорност за нейното асфалтиране,въпреки че имат акт от Община Добрич за незаконно разкопаване на трасето. Живущите от трите блока събраха пари, за да запълнят дупките с чакъл, но до днес отговорност не е поета и дупките стоят.

Статус:  В процес