Сигнали в Добрич днес

В процес 1046 Приключени 1594

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1311

Начало
19.02.2020
ID:
1311

След влизане на заповедта в сила в 14-дневен срок от датата на обявяването й, автомобилът ще бъде преместен. 20 дни след влизането на заповедта, автомобилът все още стои непомръднат?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1310

Начало
19.02.2020
ID:
1310

Лек автомобил Волво С40 зелен без регистрационни табели стои на паркинга пред блока.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1308

Начало
19.02.2020
ID:
1308

Изоставен бивш таксиметров автомобил на трупчета без валидни регистрационни табели подменени със други със изтекла валидност.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1307

Начало
19.02.2020
ID:
1307

Изоставен лек автомобил без регистрационни табели.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1306

Начало
19.02.2020
ID:
1306

Изоставен бивш таксиметров автомобил Сеат комби без регистрационни табели върху тревни площи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1305

Начало
19.02.2020
ID:
1305

Изоставен бивш таксиметров автомобил Шевролет Калос ТХ7909РХ без платени такси и не е във движение.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1303

Начало
19.02.2020
ID:
1303

Изоставено МПС без регистрационни табели, стоящо от години на тревните площи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1302

Начало
19.02.2020
ID:
1302

Изоставено МПС без регистрационни табели, стоящо от години на тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1301

Начало
19.02.2020
ID:
1301

Изоставено МПС без регистрационни табели, стоящо от години на улицата.

Статус:  В процес

Сигнал №1300

Начало
19.02.2020
ID:
1300

Изоставено МПС без регистрационни табели, стоящо от години на улицата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител