Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Не коректен шофьор

Начало
03.10.2023
ID:
2416

Добър ден искам да се оплача от единият шофьор на автобус номер 10 днес на 3.10 във 14.30 пристигна автобус номер 10 а по разписание тои трябва да пристига в 14.20 но освен това този шофьор не спря на спирката докато на нея имаше поне 20 човека до колкото чувам от колеги те отиват с този номер и сутрин и са ставали свидетели буквално тои да спира и да започва да говори с негови познати до колкото дочувам от колеги че това не се случва за първи път мога да се вземат мерки за този шофьор колкото се може по скоро приятен ден

Статус:  В процес

Повредени капаци на канализационни шахти

Начало
29.09.2023
ID:
2411

От години бетонните капаци на две от шахтите до вх. А на бл.16 ж.к. "Добротица" са натрошени и не покриват отворите, в резултат на което същите се пълнят с всякакви отпадъци и се налага постоянно да се почистват от служители на ВиК. Като цяло състоянието на всички шахти пред блок 16 е плачевно. Постоянно се получават задръствания и в района мирише на канал. Моля да се подменят повредените капаци!

Статус:  В процес

Възстановен силен сигнал от говорителите на спирка Шуменски университет/до самолета , кв.Добротица/

Начало
29.09.2023
ID:
2410

Здравейте! От два дни незнайно по какви причини сигнала от говорителите на спирката на градския транспорт бе възстановен с първоначалната му сила. Това създава напрежение в ежедневието на живеещите в блок 20, поради непрекъснатия шум от пет часа сутринта до 22 часа вечерта- целодневно с работния график на Градски транспорт.Спирката с говорителите е под терасите ни. Моля, силата на звука да се намали до възможния минимум, за да не ни пречи на нормалния живот.

Статус:  В процес

Хан Тервел 192

Начало
26.09.2023
ID:
2404

Здравейте , ние живущите от блок Хан Тервел 192 изграждаме междублоково пространство със собствени средства. Бихме искали да помолим Община Добрич да помогне със дървета ,храсти тип ниски или по ваша идея да помогнете със озеленяване на пространството.Отправяме молба с цел подпомагане и облагородяване на междублоково пространство . Очакваме вашият отговор .Оставяме номер за контакт 0886887778 Георги Стоянов

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно изгнило дърво

Начало
24.09.2023
ID:
2400

До блок 44, ж.к. Добротица, между вход. В и вход Б. Има изсъхнало дърво, което при следваща буря просто ще падне. До него има жици, паркират и автомобили и е опасно, трябва да се отстрани.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Решетъчни шахти

Начало
22.09.2023
ID:
2396

Пропаднали решетъчни шахти за вода

Статус:  В процес

неправомерно поставена бариера

Начало
21.09.2023
ID:
2392

Нерагламентирано поставена бариера на пътя .Входа (пътя) се ползва от живущите на двата блока , майки на деца с колички , младежи които тренират, граждани които паркират на свободните общински паркоместа, както и от общината. Бариерата ограничава достъпа до блока ни , до детската площадка , фитнес уредите, свободните паркоместа и до градинката на блока (общината няма откъде да влезе да окоси и да изхвърли боклуците).Собствеността се води частна общинска и при неколкократни запитвания за закупуване или отдаване под наем на паркомясто - общината отговаря ,че е за ползване от всички и не може да бъде продадено или отдадено под наем . На прикачените снимки : 1-бариерата на входа на улицата, 2-входа към детската площадка и фитнес уредите, 3-общинска градинка.Моля,бариерата да бъде премахната.

Статус:  В процес

В очакване на отговор след среща с инж. Пенчо Керванов

Начало
19.09.2023
ID:
2386

На 06.06.2023 год. представители на живущите от улица " Опълченец Петър Алексиев" Ви информирахме чрез снимков материал за разрушената асфалтова настилка. Представените снимки вече на са актуални, т.к. асфалт на места отдавна няма, а се появиха участъци с пропадане. Оставаме в очакване на обещания отговор за предприемане на мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Благодарност

Начало
18.09.2023
ID:
2381

изказвам благодарност от мое име от името на Марин Иванов и Злата Иванова на екипа на Градски парк Свети Георги. За добре свършената работа по подаден от мен сигнал . Липата е станала много красива.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Повредена ограда на гробищен парк

Начало
17.09.2023
ID:
2378

Пано от оградата до спирката е откъртено и виси.

Статус:  В процес