Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Липса на осветление, опасни дървета

Начало
18.10.2023
ID:
2472

Осветлението не работи, налични 2 бр. Прогнози диви череши стигнали през 1980 г. От собствениците на блок 14, но вече са опасни за нас , за децата и всички преминаващи. Дано да не убият някого!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Без осветление

Начало
18.10.2023
ID:
2470

Вече 10 дни никакъв ефект от сигнала ми за липса на осветление в парка. В тъмната част на деня - 6.00 часа вероятно автоматично спира осветлението в района от СК"Простор" по алеята до разклона за р-т Чифлика. Принципно се движат хора отрано по това трасе! В посочения район от НЯКОЛКО МЕСЕЦА насам кошчетата за боклук са в потресаващо състояние. Липсват чували или не са сложени добре и торбите са накъсани, боклука прелива! Надявам се все още да вземете мерки по посочените неуредици.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Светофари

Начало
18.10.2023
ID:
2469

Здравейте,във връзка с поставянето на новите светофари на бул.Добруджа и ул.Отец Паисий,втори ден пълен хаос.Светофара наляво за ул.Отец Пайсий е 13 секунди,минават само 5 коли,задръстването е до моста на булеварда.Досега не се случвало ,моля да обърнете внимание,сутрин всеки бърза и хаоса е пълен.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Повреден новопоставен светофар

Начало
17.10.2023
ID:
2466

Става дума за новите светофари по бул.Добруджа до бензиностанция Еко, лявата секция посока поликлиника свети в зелено 3 секунди. Чака се много, особено сутрин.

Статус:  В процес

Улично осветление

Начало
16.10.2023
ID:
2463

Живея на ул,, Неофит Бозвели" 9 От няколко месеца не работи уличното осветление около номер 11. Моля за вашето бързо съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
16.10.2023
ID:
2461

Неработещо улично осветление,изгоряла крушка.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Отец Паисий

Начало
16.10.2023
ID:
2458

Новият светофар на кръстовището на бул. Добруджа и ул.Отец Паисий, в посока пазара, зеленият сигнал свети точно 13секунди. От жк.Балик посока центъра се чака в около 10 светофара, за да се премине в часовете 8ч и 17ч. Моля за реакция!!

Статус:  В процес

неработеща улична лампа

Начало
16.10.2023
ID:
2457

Здравейте, уличната лампа до блок 64, вх.Г точно до кофата за боклук не работи от около 2 седмици. Моля, да се вземат мерки за отстраняването на повредата

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
16.10.2023
ID:
2456

Здравейте, Осветлението по бул 25-ти Септември от площад Свобода, Пощенска банка до бул. Добруджа /Ансамбъл Добруджа/ не работи от около 3 месеца. Вечер си е направо страшно преминаването по този участък!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

ОтноСно осветлението на ул."Екзарх Йосиф 1"номер4

Начало
11.10.2023
ID:
2446

Уличното осветление пред дома ми не свети от около 3 месеца също така и осветлението на кръстовището с ул Георги Кирков също не работи. Частното осветление от кантората на Нотариус Юлиан Димитров до някъде помага .но пред дома ми е доста тъмно.Предварително благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител