Сигнали в Добрич днес

В процес 1030 Приключени 1585

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1447

Начало
30.04.2020
ID:
1447

Строителни отпадъци от ремонт на къщата, оставени от собственика.

Статус:  В процес

Сигнал №1444

Начало
29.04.2020
ID:
1444

Уважаеми господа, снимките по- долу точно описват дейността на служителите Ви , по време на сутришно хигиенизиране на улиците. Освен калта, която всички живущи газим, се налага да почистваме порти, автомобили и дворни места. Мисля, че снимките не се нуждаят от допълнителни коментари.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1436

Начало
27.04.2020
ID:
1436

Здравейте! В местноста Гаази Баба на ул. Катран чукур от няколко месеца липсва контейнера за боклук. Там има около 20 имота които са населявани. Плаща се такса смет заедно с дължимите данъци, а възможнжст за регламентирано изхвърляне на боклука нямаме! молим общинските служби и Кмета вземат мерки за възстановяване на контейнера за смет. Ул. "катран чукур" - лозята на гаази Баба гр. Добрич.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1392

Начало
13.03.2020
ID:
1392

На улица Люлин 3-4 разградено място започва да се превръща във сметище от строителни и други отпадъци изхвърлени от комшиите в близост сменящи си дограмите и правещи ремонт на домовете си при което гледката е много грозна и започва да има опасност от екологично замърсяване. Доколкото знам собствениците на разградения имот са в чужбина.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1391

Начало
13.03.2020
ID:
1391

Боклук извън кофите .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1379

Начало
12.03.2020
ID:
1379

Здравейте, Ежедневно се боря с хора които постоянно си оставят боклука извън кофите, на тротоара ми. Искам да си ремонтирам целият тротоар, но как да го направя като постоянно някой си хвърля боклуците извън контейнерите.

Статус:  В процес

Сигнал №1371

Начало
10.03.2020
ID:
1371

Ужасна дупка по дължината на цялото разклонение на пътя, затрудняваща изключително много движението, както и разбиваща колите.

Статус:  В процес

Сигнал №1359

Начало
05.03.2020
ID:
1359

Паркинга на детски куклен театър и читалище "Йордан Йовков" отново има нужда от почистване. Поради факта, че там постоянно нерагламентирано се изхвърлят боклуци, може би е добре общината, да помисли за поставяне на контейнер за боклук. Тази година не прилагам снимки, но състоянието е подобно на миналогодишното.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1291

Начало
19.02.2020
ID:
1291

За пореден път ! Моля институциите отговарящи за чистота да обърнат по - сериозно внимание!!!

Статус:  В процес

Сигнал №1290

Начало
19.02.2020
ID:
1290

Това е трафопоста намиращ се зад Била , който се използва както за тоалетна, така и за кофа за боклук !!! Мисля, ме не е нормално в 21 век да е така ! Моля институциите които са компитенти по тези проблеми да обърнат по сериозно внимание , т.к. подаването на този вид сигнал не е за първи път ! Имам предложение за намеса и на общинската полиция със съответните глоби за ползващи мястото като тоалетна или да се сложи химическа !

Статус:  В процес