Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1075

Начало
27.09.2019
ID:
1075

опасна дупка на кръстовището

Статус:  В процес

Сигнал №1070

Начало
26.09.2019
ID:
1070

Изкопан канал, напречно на цялата улица в близост до ПАТО. Става все по-дълбок, мерки не се взимат. Преминаването става невъзможно без да опре някаква част от автомобила. Обходен маршрут няма, тъй като калиакра е затворена, околовръстното е в окаяно състояние, а ул. „Генерал майор Стефан Попов“ в същото състояние. Моля за незабавна реакция, тъй като това бърка в моя джоб, а си плащам данък МПС 230 лв...

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №926

Начало
30.06.2019
ID:
926

Некачествен ремонт на канализацията. Оставена е дупка в края.

Статус:  В процес

Сигнал №879

Начало
03.06.2019
ID:
879

Улицата, свързваща Ул. Никола Петков и бул. Русия е в отчайващо състояние. Дълбочината на дупките на места е 20 см. Кога ще бъде възстановена настилката?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №878

Начало
02.06.2019
ID:
878

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №873

Начало
29.05.2019
ID:
873

Пред "El Mundo" срещу паркинга на хотел "България", посока влизане към заведението има липсващи покривни решетки на канала отвеждащ дъждовната вода. Малко по-нагоре в посока Общината има поне две счупени бетонни блочки, които са покривали каналите и по този начин образуват дупки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №869

Начало
23.05.2019
ID:
869

уникално големи улични дупки . изоставен канал след прекарване на газ . улицата е меко казано не проходима .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №856

Начало
20.05.2019
ID:
856

Мина вече една цяла година, а дупките причинени от ВиК си стоят все още така величествено, и се уголемяват постоянно. Едно не ми е ясно - защо в държавата ни се събират данъци? Би трябвало да има опция за гражданите в които квартали никой нищо не оправя - да подават заявлиение за намаление на данъците с минимум 50%. То това е нетърпимо вече.... ЦЯЛАТА УЛИЦА е безобразно разорана от всякакви ремонти!!

Статус:  В процес

Сигнал №844

Начало
13.05.2019
ID:
844

Здравейте! Бих искала да попитам състоянието на улицата и тротоара около училище Стефан Караджа отново заради водния цикъл ли е? Падналите заграждение и липсата на тротоар част от плановите ремонти ли са? От там минават деца! Няма да споменаваме майките с колички.... Какъв е плана на Общината и кога ще бъде поправен ПОНЕ тротоара? Благодаря предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №838

Начало
08.05.2019
ID:
838

Улицата е тотална щета. Потрошихме си автомобилите. Да не говорим, че на нея се намира “Римската баня” Част от архитектурното и историческо наследство на България. Срамота. За товари трябва да гласувам? За това ли да плащам местни данъци?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител