Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1218

Начало
20.01.2020
ID:
1218

Без ЗАСТРАХОВКА и преглед пречи на живущите

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1216

Начало
17.01.2020
ID:
1216

Автомобил без преглед и застраховка гражданска пречи на живущите в блока

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1206

Начало
28.12.2019
ID:
1206

Добър ден, г-да общински съветници!Изпращам жалба по проблема за 2 път!Toчно срещу магазина за строителни материали, на ляв завой, идващ от 25 блок, ежедневно се паркират автомобили. За колите, които излизат от улицата, идваща от СОУ"Любен Каравелов"няма никаква видимост. Апелираме да се сложи знак, за забраненено паркиране и да се предприемат нужните мерки. Очаквам този път да има кардинално решение на проблема.

Статус:  В процес

Сигнал №1201

Начало
20.12.2019
ID:
1201

Автомобил Пежо вече една година стои на улицата и пречи на движението ,особенно сутрин когато личните автомобили на живущите в района ,които са в движение трябва да се разминаваме с камиона на чистотата . Автомобила дори няма регистрационни табели . Моля собственика да бъде уведомен и ако не вземе мерки автомобила да се репатрира !

Статус:  В процес

Сигнал №1185

Начало
05.12.2019
ID:
1185

Почти всяка сутрин между 8 и 9 часа на това кръстовище често върху или на по-малко от метър от пешеходната пътека има паркирал тъмносив микробус Форд. По-рано там имеше паркирана каравана. Моля за системни проверки на мястото по това време, защото нарушенията на закона за движение на това място са почти всеки ден, а отсреща е училище и деца пресичат с опасност за живота поради нарушена видимост от не законно паркиралите!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1182

Начало
03.12.2019
ID:
1182

Моля да се разчисти улицата от неправилно паркирани коли в отсечката от бял.25 септември до паркинга на хуманитарна гимназия.Улицатс е с двупосочно движение но е истински ад, особено сутрин и вечер заради неправомерно паркираните автомобили и в двете платна за движение. Моля за постоянно присъствие на органи на КАТ или Общинска полиция в сутрешните часове когато от целия град родители довеждат децата си на училище и живущи от района отиват на работа.Моля да се вземат спешни мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1181

Начало
03.12.2019
ID:
1181

Имам един такъв въпрос? Защо се позволява да се паркира масово там и каква е ползата от новия двулентов нов път, като няма от къде да се минава и това е от години. Мислех че след ремонта ще се забрани спирането и паркирането

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1177

Начало
30.11.2019
ID:
1177

След приключване на работата по проект улицата беше асфалтирана. На северната страна на улицата традиционно паркирт автомобили. Няма знак, забраняващ това. Няма маркирани парко места. Хоризонтална маркировка е само непрекъсна осева линия, положена на средата на платното. Ширината на улицата е 7 м. Така всички автомобили, които се движат на запад се навлизат в насрещното платно. Решения: да се забрани паркирането; да се маркират паркоместа, да се измести осевата линия на юг и постави знак Б5.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1172

Начало
29.11.2019
ID:
1172

Неправилно паркиране върху новизграден тротоар от автомобил с рег. номер ТХ3530АТ.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1163

Начало
25.11.2019
ID:
1163

Паркирала каравана на по-малко от 5 метра от пешеходна пътека и на кръстовище.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител