Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

ремонт на улица

Начало
23.03.2024
ID:
3013

кога ще бъде ремонтирано уличното платно в участъка ул. Христо Ботев номера 5-13

Статус:  В процес

Непочистени контейнери за отпадаци

Начало
21.03.2024
ID:
3012

Би трябвало контейнерите да се почистват ежедневни. До сега се почистваха 2 пъти седмично и беше приемливо От известно време се почистват незнайни как но не и регулярно Безмислено е да се правят кампании за почистване а общината да ни зарива в такива Кафе бихме могли да видим графика за сметоизвозване ?

Статус:  В процес

преместване на контейнери за смет и зелени отпадъци

Начало
19.03.2024
ID:
3005

Здравейте, настоявам за преместване на контейнерите за смет и зелени отпадъци поради нередоното им извозване и образуването на мирко сметище в центъра на квартала. Смятам че не е редно мястото им да е точно там.

Статус:  В процес

Осветление

Начало
18.03.2024
ID:
3003

На Дружба 4 уличното осветление е крайно некачествено и не се осветяват алеите. Моля да вземете мерки в най-кратки срокове! Оставам на разположение

Статус:  В процес

Дупки!

Начало
18.03.2024
ID:
3002

Целия жилищен комплекс Дружба 4 е осеян в дупки!!!! + Нова огромна дупка след ремонт на ВиК! Моля ви да вземете мерки и да се ремонтират в най-кратки срокове Оставка на разположение!

Статус:  В процес

Бях нападнат от 2 кучета

Начало
18.03.2024
ID:
3001

На 18.03.2024 сутринта бях нападнат от 2 големи кучета докато излизах от гараж и паркинга на бл. 5 управляващ велосипед. Въпросните кучета бяха легнали на поляната до вх. А, и ме подгониха, по ул. Орфей , опитвайки се да им избягам трябваше да свия в централната част на пътя където автомобил светло син автомобил Форд нямаше как да свие повече и мина опасно близо до мен. Всичко това създаде живото застрашаваща ситуация за мен: да бъда нахапан от въпросните кучета, да ме съборят от велосипеда, или да се блъсна челно в горе упоменатия автомобил. Целия инцидент беше заснет с 2 камери предна и задна намиращи се на велосипеда и при желание от вас можете да го погледнете на: https://youtu.be/IRSKWSdEaSM https://youtu.be/fNXSgkc8E0c

Статус:  В процес

Теч на вода

Начало
18.03.2024
ID:
2999

От пет дни тече вода от улицата Баба Тонка N30 а - пред дома на родителите ми /възрастни хора на 89 и 84 г/. На същото място на тротоара има кран два пъти е текло от там вода и е правен ремонт преди няколко месеца беше последния. Моля, вземете мерки възможно най-бързо.

Статус:  В процес

пропаднали тротоарни плочи

Начало
16.03.2024
ID:
2996

Тротоарите пред входовете а б в г д е на блок 14 бяха разкопани от фирма Арес газ за газов тръбопровод преди пет години Не ги възтановиха„ от 144 апартамента два три ползват газ Супер икономическа изгода Мина санирането на блока отново не се възстановиха плочите Нужни са 500 плочки и фугиране . Пет ПЕЕЕЕЕЕЕТ години ходим в Лепкава КАЛ.Благодарим че след повече от 30 години локвите пред блока са запълнени с асвалт.

Статус:  В процес

ПРОПАДАНЕ ОТ СКЪСАНА УЛИЧНА КАНАЛИЗАЦИЯ

Начало
14.03.2024
ID:
2995

Най-после се отвори причината за сигнал № 2850 от 20.01.2024 г.! От месеци със съседите пишем, че канализацията пред бл.63, ЖК „Балик“ е скъсана и водата дълбае галерии под земята, но никой не ни вярва. Или, по-скоро се правят че не ни вярват, защото така им е по-изгодно. На снимките - изглед от улицата пред блока. Това е отсечката от ул. „Орфей“ към училище „Любен Каравелов“. Дупката изглежда малка, но отдолу дебне цяла пещера! Сега ще чакаме да погълне някой автомобил, та дано някои от отговорните лица се сетят да вземат мерки.

Статус:  В процес

Дупка в близост до СОУ Любен Каравелов

Начало
13.03.2024
ID:
2993

Дупка на улицата, близост до шахта, пропадане на пътното платно, опасност от катастрофа

Статус:  В процес