Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Почистване

Начало
28.11.2023
ID:
2658

Да се вземат мерки незабавно , за изчистване от паднали клони и да се изчисти улицата от боклуци и листа ! ЗА КАКВО СЕ ПЛАЩА НА ТЕЗИ ФИРМИ ИЗПЪЛНИТЕ ЗА ПОЧИСТВАНЕ ! да не говорим за лед и сняг никой не е минавал .. а бурята беше преди 10 дена

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улица на европейски град

Начало
28.11.2023
ID:
2656

Улица за ремонт, зимно време не се почиства съответно камионите не обслужват кофите със смет, редовно се изкопава от ВиК и газови компании но не се ремонтира, цялата е във дупки и камъни! Ползва се от половин квартал, но таксиметрови автомобили отказват да минават през тази улица! А зимно време е тотален ужас!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Липсващо улично осветление

Начало
28.11.2023
ID:
2654

Получих отговор, че уличното осветление е възстановено,но с разочарование констатирах, че не е! Какъв беше смисъла да ми отговаряте?!?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

щети след бурята

Начало
28.11.2023
ID:
2651

Зад блок 40 на ж.к"Добротица" три улични лапи не светят след последната буря. Нападалите клони събориха и захранващия ги ел. кабел. Една от лампите се отчупи и падна от стълба. Нужно е да се окастрят леко дърветата, за да се предотвратят по нататъшни щети.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Паднало дърво

Начало
28.11.2023
ID:
2650

В неделя , под въздействието на бурния вятър се е пречупило и е паднало дърво пред кооперацията на ул."Даскал Д. Попов" 2. Дървото е в непосредствена близост до входа на ЦДГ 10 "Слънчице".

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
28.11.2023
ID:
2649

Здравейте ,вече втора седмица по улица Дора Габе нямаме улично осветление,моля да го погледнете .Вечер е жасно тъмно всички знаем какви проблеми могат да станат ако някой падне или недай си боже по лошо.Имаме и нужда от орязване на клоните на дърветата,все пак се паркират коли отдолу.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна, много дълбока дупка на ул. Вардар №46

Начало
28.11.2023
ID:
2648

Изключително дълбока и опасна дука, в следствие ВиК авария.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Не почистени и опесачени улици около Хуманитарна Гимназия

Начало
28.11.2023
ID:
2647

Уважаеми г-н Кмете, вече 24 часа от изявлението Ви по новините, че всички главни улици в гр.Добрич са почистени и започвате почистване на улиците около училища и детски градини, как днес в 07:30ч все още улиците около Хуманитарна гимназия са в лед и сняг, там все пак предполагам сте запознати има у-ще, детска градина и детска ясла? Огромно задръстване, деца падат между колите, ударени коли, нужни бяха 40 мин за да се излезе от там. Това ли ви е разбирането за почистване или казвате, прогнозите са за повишаване на температурите, ще си се оправят нещата от самосебе си?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Трудно проходима отсечка около Детска градина

Начало
28.11.2023
ID:
2645

Изцяло е обледен пътя от Булеварда за входа към Албенска Добротица до края на децката градина и отсечката към 2ри блок.Въобще не е почиствано или опесъчено.Моля спешно да си свършите работата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

непроходим тротоар

Начало
27.11.2023
ID:
2641

По тротоара има прекършени големи клони от дърветата, вследствие от обилния снеговалеж и ураганен вятър в нощта на 25.11.2023.Поради тази причина пешеходците няма къде да вървят.Моля да бъдат разчистени!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител