Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №248

Начало
11.08.2017
ID:
248

В тревните площи без номера от 10 дни

Статус:  В процес

Сигнал №243

Начало
09.08.2017
ID:
243

Складиране на дърва за огрев в междуетажно пространство на жилищен блок (обща част съгласно ЗУЕС) между втори и трети етаж на вход Е, което е в разрез с НООРПООСОС и ЗУЕС

Статус:  В процес

Сигнал №223

Начало
19.07.2017
ID:
223

Дупка и постоянен малък теч на който никой не обръща внимание.

Статус:  В процес

Сигнал №222

Начало
19.07.2017
ID:
222

Уличното осветление не работи.

Статус:  В процес

Сигнал №221

Начало
15.07.2017
ID:
221

висящо осветително тяло

Статус:  В процес

Сигнал №220

Начало
14.07.2017
ID:
220

Несветещо осветление точно срещу блок 24- В .Надявам се сигнала ми да бъде приет.Благодаря

Статус:  В процес

Сигнал №219

Начало
14.07.2017
ID:
219

Несветещо осветление точно срещу блок 24- В .Надявам се сигнала ми да бъде приет.Благодаря

Статус:  В процес

Сигнал №217

Начало
02.07.2017
ID:
217

Повредено осветително тяло в градски парк, до скейтпарка от камион на участниците в Добрич мези

Статус:  В процес

Сигнал №216

Начало
30.06.2017
ID:
216

Детската площадка има нужда от косене на тревата. На много места по тревните площи са избуяли високи тръни, които ограничават пространството за игра. Против кърлежи не знам дали е пръскана, но след като се окоси би било прекрасно и да се напръска против кърлежи.

Статус:  В процес

Сигнал №214

Начало
29.06.2017
ID:
214

Теч на отходни (фекални)води

Статус:  В процес