Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1892

Начало
19.05.2021
ID:
1892

Здравейте, в градинката зад МЦ Вива Феникс и ул. Страцин №4 има силно наклонено борче. Височината му е около 4 метра. Моля да предприемете мерки по укрепването му ( имаше подобен случай с борчетата пред ЦКБ) тъй като дървото е младо и все още може да бъде спасено. Предварително благодаря за Вашата бърза реакция!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1890

Начало
18.05.2021
ID:
1890

Капак на шахта,която си намира в началото на улицата (началните N 6).Капака на шахтата не отговаря на диаметъра на шахтата и при преминаване с кола в/у хората шахтата е винаги отворена .Неудобство за колите ,има и малки деца който играят, а и възрастни хора който всекидневно отиват до кофите за смет.

Статус:  В процес

Сигнал №1889

Начало
18.05.2021
ID:
1889

Светлините на светофратите за пресичащи не се виждат - по точно зелената светлина а втория светофар за пешеходци е скрит зад дървото и не се вижда през лятото

Статус:  В процес

Сигнал №1886

Начало
16.05.2021
ID:
1886

Не свети уличното осветление на ул.Кубрат 2

Статус:  В процес

Сигнал №1884

Начало
15.05.2021
ID:
1884

Неработеща улична лампа

Статус:  В процес

Сигнал №1881

Начало
15.05.2021
ID:
1881

Здравейте, Отново подавам сигнал, относно маркиране и обозначаване на пешеходните пътеки по ул. Васил Левски и по-точно в участъка след кръговото движение в посока съм ул. Страцин.

Статус:  В процес

Сигнал №1879

Начало
13.05.2021
ID:
1879

Висяща улична лампа

Статус:  В процес

Сигнал №1876

Начало
10.05.2021
ID:
1876

По отсечката от Руския паметник към посока Добротица има счупена пейка. По същата отсечка не работи и уличното осветление.

Статус:  В процес

Сигнал №1875

Начало
10.05.2021
ID:
1875

домашни котки влизат много пъти в моят апартамент ,събарят ми саксиите и се изхождат в тях, събориха и счупиха ел.скара и много други глупости

Статус:  В процес

Сигнал №1874

Начало
09.05.2021
ID:
1874

В градинката до бл.15 съораженията на детската площадка са счупени, стърчат опасни части от катерушка, люлката е клатеща се.

Статус:  В процес