Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №16

Начало
17.08.2016
ID:
16

Има паднало дърво на пътното платно в близост до кръговото .

Статус:  В процес

Сигнал №10

Начало
01.08.2016
ID:
10

Пред бензиностанция Петрол има изсъхнало дърво - бор, което трябва да бъде отсечено.

Статус:  В процес

Сигнал №6

Начало
22.07.2016
ID:
6

във вход В на първия етаж извършват ремонтни дейности и вдигат невъобразим шум във времето между 14-16 часа.Моля да проверите и да наложите съответните санкции

Статус:  В процес

Сигнал №4

Начало
20.07.2016
ID:
4

Между блок 16 и изоставената бензиностанция на Петрол има две изсъхнали тополи, които буквално са кухи а основите им са проядени, т.е. при следващата буря ще паднат. Въпросът е че са високи 20 метра и в зависимост от това накъде паднат, могат да нанесат сериони щети, а дори и да отнемат човешки живот. Така или иначе в скоро време ще паднат, въпросът е какви ще са последствията. Моля да се махнат преди някой да е пострадал.

Статус:  В процес