Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Опасни дървета

Начало
16.09.2023
ID:
2376

Опасни дървета за изкореняване, заради чиито корени къщата уляга и стените на къщата се напукват. Молим да се изпратят хора които да изкоренят дърветата.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Автобусна спирка Дружба 4

Начало
15.09.2023
ID:
2374

Здравейте! Спирката на жк. Дружба 4 е със счупени стъкла и чакащите сутрин там няма къде да се скрият от вятъра и дъжда. Да, виждат ясно автобуса, но считам, че не това е начина. Благодаря предварително! Приятен ден!

Статус:  В процес

Автобус номер 8

Начало
15.09.2023
ID:
2373

В 17:02 автобусът не спря на Спирка Добротица

Статус:  В процес

Клони на дърво за изрязване

Начало
15.09.2023
ID:
2371

Моля изпратете екип, който да подреже клоните на дърво , част от короната му расте над мястото за игра на децата ми и води до непрекъснато падане на съчки и листа, които влизат и в климатичната система на дома и създават проблеми. Дървото е зад къщата , в близост до детска площадка, моля да ми се обадят, когато са на адреса. Благодаря Ви предварително.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Автобус номер 9

Начало
14.09.2023
ID:
2369

Автобусът не спря на спирката на 14.09 в 15:02 ч

Статус:  В процес

предложение за спирки

Начало
14.09.2023
ID:
2365

Моля да бъде направена спирка срещу магазин "Лидъл"(където е изоставената бензиностанция), за тези,които идват от кв."Балик". Говореше се, че ще има такава.Сегашните са много далече, а предимно много възрастни хора ползват автобусите. А и там точно има пешеходна пътека.Имам предложение и за друга спирка, която да е между бл.11 и бл. 9 "Балик".За всички автобуси, които тръгват от колелото на "Балик"с номера 2, 3, 6,10А,11. Доста възрастни хора с патерици ги ползват до болница и е трудно това изкачване по баира или до пазарчето, ако живеят под маг.ТОМИ или детската градина..Тези две спирки, могат да се обозначат с табела и да се ползват с БУТОН (Само ако има хора да се качват или слизат) или ако има застанал човек на спирката да чака. И така да бъде описано в маршрутите ЛИДЪЛ спирка с БУТОН

Статус:  В процес

улично освтеление

Начало
13.09.2023
ID:
2364

от около 2 месеца не работи уличното осветление на улица Йордан Йовков от N 1 до N 17 от заведения Регал до бившият офис на Югоагент.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Жилфонд гр. ДОБРИЧ

Начало
13.09.2023
ID:
2363

Във описаният апартамент на адрес Жк. Балик бл.16 вх. А ап.22 не се живее вече 1 година и няколко месеца. Живеят в германия по информация и се прибират за 2 седмици лятото. Това е безобразие след като има хора който чакат за жилище години наред. Някой хора да си живеят извън България и да притежават апартамент стопанисван от Жилфонд Добрич. Моля вземете мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

премахване на сухи клони от старо голямо дърво на ул. "Независимост" №5 пред стълбите на Областна администрация

Начало
13.09.2023
ID:
2361

Дървото е старо голямо с много изсъхнали клони. Намира се на ул. "Независимост" №5 пред стълбите на Областна администрация. Под клоните му има пейки и преминава голям пътникопоток. Много често, дори ежедневно от дървото падат клони, дори и когато няма вятър. Клоните падат с голяма сила и могат да пострадат преминаващите или стоящи на пейките хора. Необходимо е окастряне на дървото и оформяне на короната, защото клоните наистина са големи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изоставен автомобил без регистрационни номера

Начало
10.09.2023
ID:
2355

Здравейте! Искам да сигнализирам за този изоставен автомобил Рено Клио, който е зарязан от дълго време пред входа на трафопоста до блок 3, вход Е. Няма регистрационни номера и не видях да има стикери по предното му стъкло.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител