Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Улично осветление

Начало
10.10.2023
ID:
2443

Добър ден! Искам да сигнализирам,че повече от половин година зад бл.21,вх.Г жк Добротица точно зад газостанцията няма улично осветление. Благодаря предварително! Хубав ден!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Изгоряло осветление

Начало
07.10.2023
ID:
2439

От 1 месец уличното осветление на Ул Синчец 10 е изгоряло. Моля за Вашето съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изгоряло осветление

Начало
07.10.2023
ID:
2438

От 1 месец уличното осветление на Ул Синчец 10 е изгоряло. Моля за Вашето съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изгоряло осветление

Начало
07.10.2023
ID:
2437

От 1 месец уличното осветление на Ул Синчец 10 е изгоряло. Моля за Вашето съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Осветление

Начало
07.10.2023
ID:
2435

От 1 месец е изгоряло уличното осветление на Ул Синчец N 10 Моля за Вашето съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липса на осветление в парка

Начало
07.10.2023
ID:
2433

В "горната" част на парка, от разклона за "Чифлика"в до СК"Простор" и в целия периметър на Стадиона няма осветление.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Светофар

Начало
06.10.2023
ID:
2427

Не знам кой идиот синхронизира светофарите,ама е уникален ИДИОТ. Как ще пуснеш пешеходец в силен трафик с коли за направо по бул.Добруджа (на пометника). За 20год никога пешеходец и коли на право не е било. Трябва да блъснат някой за да се промени ли?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработен улично осветление

Начало
02.10.2023
ID:
2414

От 2 седмици не свети улична крушка пред жилищна сграда на Ул.Бяла река 26.Предпоставка за престъпления!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

ОСВЕТЛЕНИЕ

Начало
02.10.2023
ID:
2413

ОТ БЛИЗО ДВА МЕСЕЦА УЛИЧНОТО ОСВЕТЛЕНИЕ ПО УЛ.АВРОРА ЦЯЛАТА И ЧАСТ ОТ ОСТАНАЛИТЕ УЛИЦИ НЕ СВЕТИ! ИЛИ СВЕТВА ЗА ЧАС ДВА И СЛЕД ТОВА УГАСЯ! НА КАКВО СЕ ДЪЛЖИ ТОВА? ИМА ХОРА КОИТО РАБОТЯТ ДО КЪСНО! ТОВА Е НЕДУПОСТИМО! ВЕЧЕР СТАВА СТРАШНО! ТЪМНИЦА ОТ ВСЯКЪДЕ! ВЪПРОСЪТ МИ Е КАКВО СЕ СЛУЧВА?

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Клони на дърво закриват уличното осветление

Начало
28.09.2023
ID:
2409

Здравейте! Моля да се направи оглед и заплануват мерки, за подрязване на клоните на орехово дърво, които закриват светлината от уличното осветление през тъмната част от денонощието. Дървото е позиционирано по улица Бяла река срещу №22 до трафопоста. Съседното улично тяло срещу №24 не работи от доста дълго време, за което е подаден сигнал. Надявам се, че констатираните проблемни ще бъдат отстранени.

Статус:  В процес