Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №833

Начало
07.05.2019
ID:
833

по цялата улица и са безброй

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №818

Начало
23.04.2019
ID:
818

Огромна дупка на целия път .Следствие от водния цикъл

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №799

Начало
17.04.2019
ID:
799

На посоченото място - срещу входа на магазин "Билла" има полуотворена канализационна шахта.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №791

Начало
05.04.2019
ID:
791

Точно на сфетофара в посока рилци по цялото платно огромен кратер през който е вече невъзможно да се преминава без поражения по автомобилите.знам,че е свързано с водния цикъл,но поне малко чакъл може да се сложи да се поизравни.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №772

Начало
13.03.2019
ID:
772

По ул.Бойчо Огнянов между N 65 и N 28. Капакът на шахтата е изместен и стърчи нагоре точно по средата на улицата. Има опасност от закачане, ако мине по нисък автомобил, създава опасност за пешеходци и деца, които минават оттам.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №755

Начало
01.03.2019
ID:
755

На 25.02.2019 след приключване на работа по поставяне на новият водопровод на ул.Максим Горки, само за дни се образуваха няколко дълбоки дупки. На кръстовището с бул. 3-ти Март има дупка дълбока около 30см. По самата ул.Максим Горки има няколко напречни насипа. Единият е дълбок вече около 25см. Натоварването на ул.Максим Горки е много голямо и има опасност от пътен инцидент.

Статус:  В процес

Сигнал №745

Начало
19.02.2019
ID:
745

На 16.02.2019 вечерта екип на ВиК завърши аварийната си дейност с натрупване на 15-25 см чакъл над нивото на асфалта по цялото дясно платно в посока центъра. Мястото не е обозначено. Има разхвълени едри камъни чакъл и по другото платно. Автомобилите, които се спускат към центъра са в особена опасност от ПТП, а за велосипедист сблъсъка може да е фатален. Като допълнение осветлението по Батовска не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №734

Начало
13.02.2019
ID:
734

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №716

Начало
29.01.2019
ID:
716

много опасни дупки по цялата улица . след прекарване на газ и не добре оправяне след себе си на изкопните работи . всичко пропадна и е опасно . Като след бомбандировка е цялата улица . Има и две ВИК аварии също не оправени като хората . ДОКОГА .

Статус:  В процес

Сигнал №713

Начало
28.01.2019
ID:
713

Опасна дупка на бул. "25 Септември" № 51. За да я избегнат, водачите на МПС правят рисковани маневри, застрашаващи безопасността на движение. Също така, ако някой попадне в нея с автомобила си - това неминуемо се отразява зле на бюджета му. Дупката е от пролетта на 2018 г. и става все по-голяма. Мисля че малко студена асфалтова смес е добро и евтино временно решение.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител