Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1025

Начало
27.08.2019
ID:
1025

За пореден път някой е паркирал на място за което плащаме месечен абонамент и е обозначено с информационна табела!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1018

Начало
26.08.2019
ID:
1018

Изоставен автомобил зад блок 35 В, автомобили без регистрационни номера пред блок 35 Г. Заемат паркоместата на живущите в блока.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №999

Начало
14.08.2019
ID:
999

Здравейте, днес минавайки по улицата намираща се между сградата на Български Пощи и Мол Добрич при извършване на ремонтни дейности по асфалтиране се натъкнах на камион паркирал директно върху тротоара. Съмнявам се желанието на общината да е ремонтирайки пътното платно да разруши проходими към този момент тротоар. Прилагам снимка, в която ясно се вижда номера на товарния автомобил и надявам се да бъдат предприети мерки, за да не ставаме свидетели на подобни гледки в бъдеще.

Статус:  В процес

Сигнал №995

Начало
13.08.2019
ID:
995

На ул.„ Кирил и Методий 28” редовно паркира този автомобил на новият тротоар.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №992

Начало
12.08.2019
ID:
992

Изоставен автомобил, пречещ на паркирането на живущите в района.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №972

Начало
03.08.2019
ID:
972

От два дни има един автомобил, който е паркиран неправилно и е запушил два други леки автомобила! Регистрационен номер на неправилно паркиралия автомобил е (ТХ2537АТ)

Статус:  В процес

Сигнал №971

Начало
03.08.2019
ID:
971

Точно зад съда, седи неправилно паркирана от 2 дни! Марка и модел на автомобила:Пежо 206 Регистрационен номер на автомобила:ТХ2537АТ

Статус:  В процес

Сигнал №941

Начало
10.07.2019
ID:
941

Здравейте, проблема е в неправилно паркираните машини на "ИНЖСТРОЙ" - на спирката и по тротоарите на бл. 19 и 21 по ул. Димитър Ковачев. Няма никаква видимост при излизане от паркинга на двата блока, а пешеходците нямат свободен тротоар и се движим по платното за движение. Прилагам и снимки. Не мисля, че това е мястото им за престой, още повече не виждам да работят в тоя район, където нощуват вече повече от седмица. Моля, да се предприемат необходимите действия!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №918

Начало
25.06.2019
ID:
918

и на двете коли съобственика е един.Колите стоят на тротоара и възпрепятстват движението на малки деца и възрастни по него.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител