Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Снегопочистване

Начало
27.11.2023
ID:
2639

Необходимо е снегопочистване на паркинга пред СУ,, Св. Климент Охридски'', поради невъзможност за паркиране в утрешния учебен ден!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Паднало дърво

Начало
27.11.2023
ID:
2637

Паднали три основни клона от плодно дърво (ябълка), намираща се в двора на ЦКОДУХЗ - Добрич в посока улицата, подпиращи се в оградата и кабели, вероятно за телевизия или интернет.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Изкоренено дърво в двора на Средно училище,,Св. Климент Охридски'' гр. Добрич

Начало
27.11.2023
ID:
2632

В следствие на мокрия сняг и вятъра, едно от дърветата в двора на училището е изкоренено. Необходимо е да бъде премахнато своевременно, докато не е възстановен учебния процес.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещи улично осветление.

Начало
26.11.2023
ID:
2630

След обилния снеговалеж уличното осветление на тази улица не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Паднало дърво

Начало
26.11.2023
ID:
2629

Здравейте, Искам да съобщя за авария на ул. Йордан Йовков 8а. Едно дърво е паднало върху кофите за боклук, съпроводено от сринати кабели, които представляват опасност за преминаването на хора и коли. Моля, предприемете необходимите мерки за решаване на проблема. Благодаря ви.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Паднало дърво върху жици

Начало
26.11.2023
ID:
2628

Пред сградата на ДСК до пазара има паднало дърво върху жиците.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Паднал клон върху кабел от уличното осветление

Начало
26.11.2023
ID:
2627

Счупен голям клон, който виси на кабел от уличното осветление, трябва спешно да се отреже поради опасност от скъсване на кабела. Клона беше затворил ул. Панайот Хитов, успяхме да го изместим да освободим движението, но има опасност за хората.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасност!

Начало
26.11.2023
ID:
2626

Здравейте! На ул. Панайот Хитов 27 отсреща в двора на болницата има дърво, което е наклонено със счупен голям клон и всеки момент ще падне точно върху къщата ни. Дървото се намира точно до оградата на болницата където минават пешеходци , автомобили и линейки !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Паднало дърво

Начало
26.11.2023
ID:
2625

Паднало дърво пред входа на Професионална гимназия по транспорт, обслужване и лека промишленост.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

пътя на ул. Войнишка е много лош

Начало
26.11.2023
ID:
2624

Всеки ден десетки родители ходят с кола до детската градина и това е като рали писта.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител