Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1156

Начало
20.11.2019
ID:
1156

Течаща вода повече от една година.Руши асвалта.Миналата година беше като пързалка.От тук минава и градски транспорт.

Статус:  В процес

Сигнал №1147

Начало
12.11.2019
ID:
1147

оборище 30 -оборище 27 (трафопоста)

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1135

Начало
04.11.2019
ID:
1135

Поздравление за преизбирането на кмета Йорданов! Може би е време да се боядиса козирката на входа на Община Добрич. От месеци бялата боя се лющи и създава впечатление за изоставеност.

Статус:  В процес

Сигнал №1129

Начало
30.10.2019
ID:
1129

Отново е образувано голямо нерегламентирано сметище. Изхвърлени и натрупани са зелени отпадъци и множество чували със строителни отпадъци. За пореден път моля да се сложи на мястото: пресечката на ул. Силистра с ул. Панайот Станчев (до жп линията, срещу Шел) голям контейнер или поне допълнителен контейнер. Положението понякога е нетърпимо.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1109

Начало
17.10.2019
ID:
1109

срутване на тераса Блок Чавдар

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1103

Начало
14.10.2019
ID:
1103

Неработещо улично осветление

Статус:  В процес

Сигнал №1099

Начало
11.10.2019
ID:
1099

В посока към Центъра от паметника "Свети Георги" в началото на граския парк има изкъртен метален парапет между стъпалата и алеята за колички и велосипедисти.

Статус:  В процес

Сигнал №1095

Начало
10.10.2019
ID:
1095

Уважаеми, г-н Йорданов, този участък би трябвало да е тротоар. Беше напълно съсипан при смр по водния цикъл. Тротоарът е напълно заличен. Това е излаза на ул.”Цар Иван Шишман” към бул. “Добруджа”. Също и прилежащият тротоар към булеварда е в ужасно състояние. Не беше възстановена настилката след изкопните работи. Необходима е и пешеходна пътека на това място. Моля да предприемете нужното за безопасното придвижване на пешеходците в района!

Статус:  В процес

Сигнал №1080

Начало
29.09.2019
ID:
1080

Паднали дървета в дерето ,което не е почистено и високи храсти зад къщите коит също не са почистени от общината.Дерето е извън коритото.Наводнението преди 5 години явно се забрави! Моля да се почисти ,защото прилича на джунгла!

Статус:  В процес

Сигнал №1076

Начало
27.09.2019
ID:
1076

3 дупки на кръстовището. Предпоставка за ПТП.

Статус:  В процес