Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Неработещо осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2572

Неработи част от осветлението на улица "Христо Смирненски" и това е междублоковото пространство пред блока на "Христо Смирненски" 9.

Статус:  В процес

Осветление АЕМО "Стария Добрич"

Начало
17.11.2023
ID:
2566

Проблем с уличното осветление от страната на Сладкарницата, Антикваря, Бозаджийницата.

Статус:  В процес

Неработеща лампа на улично осветление

Начало
16.11.2023
ID:
2563

Уличната лампа пред блока,намиращ се по ул.Велико Търново №5 не свети от една семица.Моля да бъде отремонтирана възможно най-бързо,тъй като ранното мръкване затруднява предвижването в района още повече ,че и децата от Хуманитарна гимназия се отиват по това време. Поздрави Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улично осветление неработещо

Начало
16.11.2023
ID:
2562

На кръстовището на ул.Дим Ковачев и Ул. Орфей не работи уличното осветление. Пресичат много пешеходци а кръстовището е натоварено и вечер не се вижда нищо.На същото кръстовище има храсти които пречат на видимоста на излизащите от ул.Орфей

Статус:  В процес

Неработещо улично осветление

Начало
14.11.2023
ID:
2558

Отново не работят уличните лампи рещу вход А и вх.Б на ул Ген Колев 28. Да , разбирам , че улицата изглежда ужасно с огромните дупки и ями и не е за гледане но все пак ние живеем на тази улица и предпочитаме да е светло вечер. Моля поправете ги така , че да светят повече от дв последователни вечери

Статус:  В процес

Неработещо осветление

Начало
14.11.2023
ID:
2556

От няколко дни не работи осветлението по ул."Цар Симеон " 1 и това намиращо се в междублоковото пространство .Пълен мрак е пред входовете на жилищната кооперация.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

осветление

Начало
14.11.2023
ID:
2552

от света петка до булевард добруджа

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 2 потребителя

Неработещо улично осветление

Начало
13.11.2023
ID:
2551

Близо месец в голям участък от ул. Иван Кършовски не работи уличното осветление.

Статус:  В процес

Неработещ светофар.

Начало
13.11.2023
ID:
2549

Защо светофара на бул. "25 Септември" и ул. "Отец Паисий" неработни повече от седмица? Това е много натоварено кръстовище и се преминава много трудно. Кога ще го пуснете?

Статус:  В процес