Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №712

Начало
28.01.2019
ID:
712

От месец огромна дупка на уличното платно, която е предпоставка за ПТП и или сериозно увреждане на МПС. НЕДОПУСТИМО- дружеството , което я направи е редно в най-кратък срок да отстрани проблема.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №710

Начало
25.01.2019
ID:
710

Голяма дупка, множество от дупки, колите минават по тротоара защото опират, има опастност да пострадат пешеходци.

Статус:  В процес

Сигнал №698

Начало
19.01.2019
ID:
698

Здравейте те , това е на ул. Славянска до центъра това е след ремонтирания тротоар с общински пари, тези тротоар е ремонтиран лятото на 2018г. Сега е Януари 2019 г. Това ли е визията на гр. Добрич. Общински пари се харчат за определени фирми да усвои определени средства. Кой отговаря за контрола на тези ремонти ? ?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №696

Начало
17.01.2019
ID:
696

На адрес гр. Добрич, ул. Катюша на уличното платно точно срещу № 12 има канализационна шахта, на която капака е свободно движещ се и при преминаване на всякакъв вид автомобили той се отмества. Мола общината да вземе мерки за неговото отремонтиране преди да се е случил по - сериозен инцидент.

Статус:  В процес

Сигнал №691

Начало
14.01.2019
ID:
691

Огромни дупки от водният цикъл по ул. Георги Кирков от магазина на СБА до ул. Методи Кусевич и до булеварда. Толкова ли е трудно да се насипе малко чакъл?????Казах на работещите там но остана глас в пустиня. Знам ,че ул. Георги Кирков ще бъде ремонтирана но до тогава ???? Всички който работите в Общината да минете от там отивайки на работа ама с личните си автомобили!!!! Очаквам бързи и адекватни мерки!!!!

Статус:  В процес

Сигнал №683

Начало
07.01.2019
ID:
683

След като асвалтираха цялата улица през изминалата година, вече е на лице огромна дупка в уличното платно в посока бул. "Русия"

Статус:  В процес

Сигнал №682

Начало
07.01.2019
ID:
682

След като асвалтираха цялата улица през изминалата година, вече е на лице огромна дупка в уличното платно в посока бул. "Русия"

Статус:  В процес

Сигнал №681

Начало
07.01.2019
ID:
681

След ремонтните дейности по тротоарите на улицата, се появи пропадане на пътната настилка в подхода към блок "Урал" от ул. "Независимост" №19, вх. В и вх.Г.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №680

Начало
07.01.2019
ID:
680

На кръстовището непосредствено преди влизане в паркинга пред бл. 5 на кв. Балик опасна дълбока нарязана дупка след ремонт на Аресгаз по думи на живущите в блока. На много гадно място е и трудно се избягва влизане в нея, ако не я знаеш.Има вече няколко спукани гуми и разбивания на окачване на коли. Дупката е от поне месец. Рядко минавам от там, но със страх за колата си. Скоро сменях пружина и мисля, че е от тази дупка.

Статус:  В процес

Сигнал №665

Начало
14.12.2018
ID:
665

Пропаднал изкоп от водния цикъл пред гаражи, невъзможно е ползването на гаражите поради голямата денивелация.

Статус:  В процес