Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №897

Начало
13.06.2019
ID:
897

Здравейте, Непрекъснато се паркира на зелени площи на ул.Гривица .Също така има човек 2 буса ,който ползва улицата за паркинг и пречи на движението

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №890

Начало
10.06.2019
ID:
890

Паркиран автомобил, заемащ почти цялата ширина на тротоара. Това възпрепятства разминаване на двама и повече души едновременно, преминаване на бебешка количка, да не говорим за близнаци например... Несъобразяване с останалите граждани. Нека въпросният шофьор да получи санкция.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №889

Начало
10.06.2019
ID:
889

Паркиран автомобил, заемащ почти цялата ширина на тротоара. Това възпрепятства разминаване на двама и повече души едновременно, преминаване на бебешка количка, да не говорим за близнаци например... Несъобразяване с останалите граждани. Нека въпросният шофьор да получи санкция.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №852

Начало
16.05.2019
ID:
852

Постоянно паркирали автомобили на тротоара

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №845

Начало
13.05.2019
ID:
845

Липсват колчетата, който пречеха да се паркира по тротоара и от прикачената снимка се вижда какво се случва..

Статус:  В процес

Сигнал №841

Начало
10.05.2019
ID:
841

Ул. “Кн.Дондуков”2 А зад блока, неправилно паркиране на три автомобила, като за целта са нарушени чл. 33, чл.35, чл.36 от НООРПООСОС - ограждане, повреждане и унищожаване нанастилки и бордюри за които общината е инвестирала десетки хиляди левове за междублоково пространство. ОТКРАДНАТ и поставен знак “Спирането забранено” на осветителен стълб против законовите разпоредби чл. 30 от същата наредба от собствениците на паркиралите тези автомобили , живущи на адреса на сигнала.

Статус:  В процес

Сигнал №836

Начало
08.05.2019
ID:
836

Изоставени и паркирани от няколко месеци или година автомобили, някои от които на тротоара. Повечето с отпуснати гуми вече. Освен, че заемат паркоместа по улицата или места на тротоара за минаване, загрозяват и улицата. Около едната кола вече има поникнала трева на асфалта. Мисля, че имаха бележки вече от общината да бъдат преместени преди месеци, но само бележките изчезнаха. Въпросните автомобили са с рег. номера ТХ4212ХТ, ТХ2162ХК, ТХ6187ХН, ТХ1067СК и ТХ8981СХ. ГО има само ТХ2162ХК.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №835

Начало
08.05.2019
ID:
835

Изоставени и паркирани от няколко месеци или година автомобили, някои от които на тротоара. Повечето с отпуснати гуми вече. Освен, че заемат паркоместа по улицата или места на тротоара за минаване, загрозяват и улицата. Около едната кола вече има поникнала трева на асфалта. Мисля, че имаха бележки вече от общината да бъдат преместени преди месеци, но само бележките изчезнаха. Въпросните автомобили са с рег. номера ТХ4212ХТ, ТХ2162ХК, ТХ6187ХН, ТХ1067СК и ТХ8981СХ. ГО има само ТХ2162ХК.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №796

Начало
10.04.2019
ID:
796

Почти постоянно е ограничена видимостта към пешеходната пътека! Преди месец отново се случи ПТП с пострадал пешеходец! Редовно се случва някой шофьор да бърза за зеленото на светофара. Моля да се приложат ефективни средства за ограничаване на скоростта.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №782

Начало
26.03.2019
ID:
782

от години дремят три микробуса и две ремаркета зад трафопоста

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител