Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Няма ток

Начало
26.11.2023
ID:
2623

Няма ток

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасни дървета

Начало
26.11.2023
ID:
2620

При всеки снеговалеж дърветата пред блоковото пространство се накланят опасно към терасите на блока и паркираните коли в двора,има опастност от скъсване на кабели., Моля да се подреждат.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Липса на улично осветление

Начало
24.11.2023
ID:
2616

От няколко дни няма улично осветление. По начало е оскъдно, но вече липсва.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо осветление

Начало
24.11.2023
ID:
2610

След бурята спряха да работят уличните лампи по бул. "Добружда" в отсечката от бензиностанция Шел - кръстовището на бул. "Добричка епопея" с бул. "Добружда" до към бензиностанция Лукойл. Има и неработеща лампа срещу адрес бул. "Добруджа" 33 от другата страна на булеварда.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Паднало дърво

Начало
23.11.2023
ID:
2607

Вследствие разразилата се буря преди няколко дни на ул. Цар Симеон 52, пред вх. Б има паднало дърво/клон от дърво (бор), което следва да бъде премахнато, тъй като пречи за паркирането на автомобилите.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
23.11.2023
ID:
2606

След бурята от предната събота и неделя не работи уличното осветление. Моля да бъде възстановена работата му.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Огромно ежедневно задръстване

Начало
22.11.2023
ID:
2603

Откакто сменихте светофара на полицията сутрин около 8 ч. и вечер от 17 ч., в продължение на повече от час, стават огромни задръствания като колоната е от светофара, по цялата улица Максим Горки и завива по Кирил и Методий. Моля, върнете статия режим на работа на светофара, задръстванията бяха значително по-къси преди.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Няма ток

Начало
22.11.2023
ID:
2599

На ул Асен Златаров няма ток от 1 седмица след бурята паднаха кабелите и няма ток.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не работещо осветление на Бул. РУСИЯ с ул Вардар

Начало
21.11.2023
ID:
2596

Не работещо осветление от повече и седмица.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасна шахта на тротоара

Начало
21.11.2023
ID:
2594

На тротоара пред входа А, на ул. Вардар 30, има отместен капак на шахта. Шахтата е за кабели на мобилни оператори. Опорния пръстен на шахтата е счупен и в резултат на това , капака се отмества при преминаване на коли или пешеходци върху него. Многократно е наместван от живеещите във вход А , но отново се отмества. Необходим е ремонт , при който да се замени счупения опорен пръстен на шахтата, за да не се отмества капака.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител