Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

предложение

Начало
29.03.2024
ID:
3030

Здравейте, искам да направя предложение за парк "ИЗВОРИТЕ" който се намира в кв. Рилци. понеже от дълги години нищо хубаво и красиво не се е правило в този изоставен от управляващите квартал, мисля, че е крайно време да обърнете малко внимание и за нас живущите в този квартал. Имаме една чудесна територия , за жалост неизползваема и загиваща. На територията на парка има доста извори които няма на къде да се оттичат и по този начин заблатяват голяма част от парка, и всичко това дава възможност на най различни видове насекоми да се размножават и да застрашават нашето здраве. Идеята която искам да споделя с вас е всичката тази вода да се одвете и събере на едно място като се направи изкуствено езеро, и от там тя да продължи пътят си по естествения канал който за целта също трябва да се почист

Статус:  В процес

Опасен покрив

Начало
28.03.2024
ID:
3028

На покрива има наклонена-каменинова тръба отдушник, която ще падне в скоро време. Всеки ден от там минават всички ученици от СУ П. Р. Славейков. Моля вземете незабавни мерки.

Статус:  В процес

‼️ДВЕ ОГРОМНИ ДУПКИ‼️

Начало
28.03.2024
ID:
3027

‼️Дупките се намират на Бул.Добруджа 188 моля да се обърне внимание защото не може да се стои цялата къща се тресе от огромните камиони които преминават вътре всичко се мърда моля за внимание ‼️ Не мога да прикача снимката .. Очаквам отговор БЛАГОДАРЯ ❗️

Статус:  В процес

Саниране по стара програма?

Начало
28.03.2024
ID:
3026

Кога ще започне санирането на блоковете с номера 10 и 8 ,които се отказахме от новата програма ,с уверението ,че за нашите блокове им пари и проекта ще започне на пролет .Днес е 28 март вече от седмица официално е пролет . Благодаря+

Статус:  В процес

Подаване на сигнал

Начало
27.03.2024
ID:
3025

Уличното осветление частично не работи.

Статус:  В процес

Аварийно запълване на дупки

Начало
27.03.2024
ID:
3024

От отговор на предишен мой сигнал разбрах, че ул. Железничарска е включена като довеждаща инфраструктура до предвидения за изграждане индустриален парк в близост до нея. Това е дългосрочен проект, а по улицата от номер 5 до номер 7 има изключително дълбоки дупки на цялата ширина на улицата. Моля за вашето съдействие за аварийно запълване на тези дупки, в които вече има спукана гума на автомобил и откачена броня на друг.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

сметище

Начало
27.03.2024
ID:
3022

На вниманието на общинарите.Моля да бъде направено прочистване на парцела който се намира пред ,бл.15 на Албенска Добротица до баничарница .Всичко е бутрясало и между дърветата се образува има няколко мини сметища..Надявам се че,скоро ще вземете мерки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Осветление

Начало
26.03.2024
ID:
3021

Здравейте,искам да подам сигнал за липсващо осветление намиращо се на ул.Искър 28/до детската градина/. Тези лампи,които осветяват пътя са през стълб.Този стълб,който трябва да осветява ул.Искър 28,има липсваща лампа и е недостатъчно осветена улицата.Има малки деца,които играят на улицата и има опасност за тях ,при неосветените части на улицата. Освен децата,които играят минават постоянно хора от там и е много неприятно да се движиш по неосветената улица през нощта. Нужно ли е хората от съседните къщи да осветяват от части улицата,за да се движи нормално човек?! Молим за Вашето съдействие и компетентност! Този проблем е от много време!

Статус:  В процес

Изоставен автомобил- трети опит

Начало
26.03.2024
ID:
3020

Здравейте за трети път. Пиша пак във връзка с едно изоставено Пежо с номер ТХ4388АК на паркинга пред блока на Христо Смирненски 9. През януари получих отговор, че се очаква заповед на кмета за принудително преместване, днес е 26.03, а колата още си седи и пречи. Моля Общината все пак да си свърши работата и да я премести. Благодаря!

Статус:  В процес

Счупен / Липсващ капак на шахта

Начало
26.03.2024
ID:
3018

Единия от капаците е счупен, а друг липсва. Отваря се огромна дупка, която е опасна за автомобилите и пресичащите пешеходци. Освен това цялото платно е в големи дупки виждащи се от снимките. Благодаря предварително!

Статус:  В процес