Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1109

Начало
17.10.2019
ID:
1109

срутване на тераса Блок Чавдар

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1103

Начало
14.10.2019
ID:
1103

Неработещо улично осветление

Статус:  В процес

Сигнал №1099

Начало
11.10.2019
ID:
1099

В посока към Центъра от паметника "Свети Георги" в началото на граския парк има изкъртен метален парапет между стъпалата и алеята за колички и велосипедисти.

Статус:  В процес

Сигнал №1095

Начало
10.10.2019
ID:
1095

Уважаеми, г-н Йорданов, този участък би трябвало да е тротоар. Беше напълно съсипан при смр по водния цикъл. Тротоарът е напълно заличен. Това е излаза на ул.”Цар Иван Шишман” към бул. “Добруджа”. Също и прилежащият тротоар към булеварда е в ужасно състояние. Не беше възстановена настилката след изкопните работи. Необходима е и пешеходна пътека на това място. Моля да предприемете нужното за безопасното придвижване на пешеходците в района!

Статус:  В процес

Сигнал №1080

Начало
29.09.2019
ID:
1080

Паднали дървета в дерето ,което не е почистено и високи храсти зад къщите коит също не са почистени от общината.Дерето е извън коритото.Наводнението преди 5 години явно се забрави! Моля да се почисти ,защото прилича на джунгла!

Статус:  В процес

Сигнал №1076

Начало
27.09.2019
ID:
1076

3 дупки на кръстовището. Предпоставка за ПТП.

Статус:  В процес

Сигнал №1069

Начало
24.09.2019
ID:
1069

Здравейте Искам да подм сигнл за паднало дърво в коритото на суха река Добрич. Бих желал да бъде погледнато от контролните органи и да се вземе адекватно решение и със затлаченото дере, защото почват дъждове и снегове атова може дадоведе до неприятната ситуация от преди 6 години. Благодаря за разбирането

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1064

Начало
20.09.2019
ID:
1064

Здравейте, втори ден сме без вода. От Вик Добрич, казват, че причината е във водния цикъл, моля за обяснение.

Статус:  В процес

Сигнал №1039

Начало
04.09.2019
ID:
1039

точно на ъгъла на улицата където завиваш за савимекса (където чакат такситата) от 5 месеца липса шахта (където мина за оттичане на водата)!!! Цялата гума може да влезе вътре ако е по-малък автомобил!! СРАМОТА БЕ!!! Никаква работа ли не вършите? Това са 5 месеца!!!!

Статус:  В процес

Сигнал №1033

Начало
30.08.2019
ID:
1033

На Ул.Боряна 8, вход Б от 3 години е разкопано пред входа. От ВиК оправяха теч, след което оставиха цялата площадка пред входа разкопана и в камъни. Също така разрушиха преградите към двете градини пред входа. Не е възможно преминаването по стълбите или пързалката на майките с колички или възрастни хора.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител