Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №734

Начало
13.02.2019
ID:
734

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №716

Начало
29.01.2019
ID:
716

много опасни дупки по цялата улица . след прекарване на газ и не добре оправяне след себе си на изкопните работи . всичко пропадна и е опасно . Като след бомбандировка е цялата улица . Има и две ВИК аварии също не оправени като хората . ДОКОГА .

Статус:  В процес

Сигнал №713

Начало
28.01.2019
ID:
713

Опасна дупка на бул. "25 Септември" № 51. За да я избегнат, водачите на МПС правят рисковани маневри, застрашаващи безопасността на движение. Също така, ако някой попадне в нея с автомобила си - това неминуемо се отразява зле на бюджета му. Дупката е от пролетта на 2018 г. и става все по-голяма. Мисля че малко студена асфалтова смес е добро и евтино временно решение.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №712

Начало
28.01.2019
ID:
712

От месец огромна дупка на уличното платно, която е предпоставка за ПТП и или сериозно увреждане на МПС. НЕДОПУСТИМО- дружеството , което я направи е редно в най-кратък срок да отстрани проблема.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №710

Начало
25.01.2019
ID:
710

Голяма дупка, множество от дупки, колите минават по тротоара защото опират, има опастност да пострадат пешеходци.

Статус:  В процес

Сигнал №698

Начало
19.01.2019
ID:
698

Здравейте те , това е на ул. Славянска до центъра това е след ремонтирания тротоар с общински пари, тези тротоар е ремонтиран лятото на 2018г. Сега е Януари 2019 г. Това ли е визията на гр. Добрич. Общински пари се харчат за определени фирми да усвои определени средства. Кой отговаря за контрола на тези ремонти ? ?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №696

Начало
17.01.2019
ID:
696

На адрес гр. Добрич, ул. Катюша на уличното платно точно срещу № 12 има канализационна шахта, на която капака е свободно движещ се и при преминаване на всякакъв вид автомобили той се отмества. Мола общината да вземе мерки за неговото отремонтиране преди да се е случил по - сериозен инцидент.

Статус:  В процес

Сигнал №691

Начало
14.01.2019
ID:
691

Огромни дупки от водният цикъл по ул. Георги Кирков от магазина на СБА до ул. Методи Кусевич и до булеварда. Толкова ли е трудно да се насипе малко чакъл?????Казах на работещите там но остана глас в пустиня. Знам ,че ул. Георги Кирков ще бъде ремонтирана но до тогава ???? Всички който работите в Общината да минете от там отивайки на работа ама с личните си автомобили!!!! Очаквам бързи и адекватни мерки!!!!

Статус:  В процес

Сигнал №683

Начало
07.01.2019
ID:
683

След като асвалтираха цялата улица през изминалата година, вече е на лице огромна дупка в уличното платно в посока бул. "Русия"

Статус:  В процес

Сигнал №682

Начало
07.01.2019
ID:
682

След като асвалтираха цялата улица през изминалата година, вече е на лице огромна дупка в уличното платно в посока бул. "Русия"

Статус:  В процес