Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №836

Начало
08.05.2019
ID:
836

Изоставени и паркирани от няколко месеци или година автомобили, някои от които на тротоара. Повечето с отпуснати гуми вече. Освен, че заемат паркоместа по улицата или места на тротоара за минаване, загрозяват и улицата. Около едната кола вече има поникнала трева на асфалта. Мисля, че имаха бележки вече от общината да бъдат преместени преди месеци, но само бележките изчезнаха. Въпросните автомобили са с рег. номера ТХ4212ХТ, ТХ2162ХК, ТХ6187ХН, ТХ1067СК и ТХ8981СХ. ГО има само ТХ2162ХК.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №835

Начало
08.05.2019
ID:
835

Изоставени и паркирани от няколко месеци или година автомобили, някои от които на тротоара. Повечето с отпуснати гуми вече. Освен, че заемат паркоместа по улицата или места на тротоара за минаване, загрозяват и улицата. Около едната кола вече има поникнала трева на асфалта. Мисля, че имаха бележки вече от общината да бъдат преместени преди месеци, но само бележките изчезнаха. Въпросните автомобили са с рег. номера ТХ4212ХТ, ТХ2162ХК, ТХ6187ХН, ТХ1067СК и ТХ8981СХ. ГО има само ТХ2162ХК.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №796

Начало
10.04.2019
ID:
796

Почти постоянно е ограничена видимостта към пешеходната пътека! Преди месец отново се случи ПТП с пострадал пешеходец! Редовно се случва някой шофьор да бърза за зеленото на светофара. Моля да се приложат ефективни средства за ограничаване на скоростта.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №782

Начало
26.03.2019
ID:
782

от години дремят три микробуса и две ремаркета зад трафопоста

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №770

Начало
13.03.2019
ID:
770

На ул.Дунав, 16, пред вход Г има паркиран автомобил Мицубиши Каризма, сив, без регистрационни табели. Стои повече от 2 месеца там. Моля да обърнете внимание, тъй като и без това не достигат парко местата в района.

Статус:  В процес

Сигнал №768

Начало
12.03.2019
ID:
768

Бих искал да подавам сигнал и за неправилно паркиране по ул. г-л Георги Попов от кръстовището с ул. Христо Ботев до пожарната. Отново коли, които изцяло заемат тротоара. Върви се по самата улица.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №767

Начало
12.03.2019
ID:
767

Подавам сигнал за неправилно паркиране по бул. Русия от кръстовището на бул. Русия с ул. Христо Ботев до пожарната. Хората вървят по булеварда. Има изгорял автомобил, който стои там от месеци, каравана, ударен микробус всички те напреки на тротоара и още много коли, които просто си стоят там. Някой от тях от години не са пипнати. Не е ли време да се махнат от там?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №756

Начало
02.03.2019
ID:
756

На паркинга пред блок 29, вх. Ж (Дружба 3) има една паркирана кола със спукани гуми, които не се ползва от година, оставена да гние. На собственика са правени много забележки но без резултат. Колата е Фиат с вишнев цвят БЕЗ регистрационни номера. Ще Ви бъда благодарен ако се вземат мерки по отстраняването ма колата, защото мястото и е в моргата. Благодаря .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №729

Начало
12.02.2019
ID:
729

Всеки ден като слизам на спирка СМК или до сградата на кадастъра на гр. Добрич виждам на булеварда паркиран товарен пикап от който се вижда зеле, праса и който стои там всеки ден на булеварда и то не на обозначените места за паркиране и на тротоара една голяма сергия с плодове и зеленчуци.И моето питане е това ли е най красивата представа за облик на най оживеното представително място на града ни

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №727

Начало
06.02.2019
ID:
727

Колата е спряла на тротоара,поради което майки с колички излизат на пътя

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител