Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Вече 6 пъти

Начало
08.02.2024
ID:
2892

Подавам пореден сигнал за неработещо осветление на детската площадка зад Алианц. В същата градинка има и две много опасни дървета.Бъдете ОТГОВОРНИ. Предния ми сигнал за същата градинка е от м. Октомври , и не нищо не е свършено. След злополука сигурно всичко ще оправите аламинут. Дано не се стига до там.

Статус:  В процес

Кога ще обявите конкурс за детегледач в КСУ ДЪГА ЦНСТ 1,2?

Начало
08.02.2024
ID:
2891

Освобождаване на работно място от 1 9.02.2024

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кастрене на клони

Начало
07.02.2024
ID:
2890

Клоните на две дървета върху общински имот опират в сградата на супермаркет abcmarket . Причиниха счупване на рекламна табела и запълване на улуците с клони. Моля , за вашето съдействие .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
06.02.2024
ID:
2889

Зад блока на добротица 24 уличното осветление не свети от няколко дни. Моля да го проверите.

Статус:  В процес

относно санирането на блока

Начало
06.02.2024
ID:
2888

Здравейте, Преди известно време ви изпратих относно не затворена тераса над моя ап.2, при санирането сигнал №2512 и досега не съм получила никакъв отговор. сега ви изпращам и някои снимки - бл.15 вх.Г - ап.2 и над него.- може да огледате как е саниран и да го сравните с бл.14, който започнаха след нашия как е направен и за колко време . Бл.15 ни мотаха - 8-9 месеца. Тоя сив- циментен цвят нацапана , като недовършен само някои тераси е в лилав цвят избрани, вместо да се направи цвета както на техните тераси и на другите, както е на бл.14 ..Как така е избрано само на някои тераси да са оцветени, кои са те за сметка на какво и от задната страна долу не е направен и перваза .Преди доста време вече години бях помолла за пръст за градинка само обещаваха и нищо не достави

Статус:  В процес

Счупен клон на дърво

Начало
05.02.2024
ID:
2887

Счупен клон от дърво, който е провиснал и всеки момент може да падне. Предпоставка е за почти случил се инцидент. Намира се между Пощата и северната част на читалището.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не изхвърлен боклук

Начало
05.02.2024
ID:
2886

Боклука не е изхвърлен от събота !!!

Статус:  В процес

Не светеща улична лампа

Начало
05.02.2024
ID:
2885

Улица 8ми март има не работеща улична лампа намира се на крастовишето по улица Вардар и 8ми-март по баира на горе в дясно първата лампа

Статус:  В процес

Неизвозена смет на 4/02/24

Начало
05.02.2024
ID:
2884

В следствие на не извозена смет от фирмата отговорна за това се стигна до замърсяване на около блоковото пространство !!! Това се случи в неделя 4/02/2024 . Боклуците се разпръснаха от вятъра и всичко е замърсено с найлонови торбички. Моля да се потърси отговорност от сметоподдържащата фирма, нова не се случва за първи път

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Изоставен автомобил

Начало
04.02.2024
ID:
2883

Автомобилът е изоставен през декември месец 2023 на паркинга зад блок 6 в квартал Добротица. Няма валидна гражданска отговорност и прегледа е изтекъл. Пречи за паркирането на живущите в блока и съседните около него. Няма яснота от живущите наоколо на кого е изоставеният автомобил. ТХ7765ХМ лилав на цвят

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител