Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1031

Начало
28.08.2019
ID:
1031

Пред бившия ЦБА има тротоарна зона,която се използва вече месец като денонощен паркинг.Подаден сигнал на тел.0882511200,но.. Моля Ви, нека се поставят ограничители или табели,които да ограничават неправилното спиране на автомобили.Общинската полиция да не бъде съсредоточена само в централна градска част.Статистиката колко глоби има в други райони извън център се правят за кратко време.Постъпленията от глоби ще се увеличат драстично,ако разширят обсега на дейността си а и ще има респектиращ ефект

Статус:  В процес

Сигнал №1030

Начало
28.08.2019
ID:
1030

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1029

Начало
27.08.2019
ID:
1029

Дружба 2 Блок 12 пред вход А спират няколко Служебни автомобила! Места няма за нас Живеещите тук с лични автомобили, а тези заемат място! Колите не са тяхна собственост дори! Зад блока има място колкото си искат, да спират там! Моля елате им вдигнете един, два пъти колите да се научат! Тук не е обществен парк или парк на фирмата им! Писна ни вече! Колите им са тук към 7-8. Една на Феникс (БУС!), една на Спиди (лека кола) и една на Рено сервиз (лека кола)! Няма места за нас!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1019

Начало
26.08.2019
ID:
1019

Изгоряла крушка на уличното осветление точно пред входа на ТОК МИР

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1015

Начало
22.08.2019
ID:
1015

Здравейте при разходка се натъкнахме на множество гаражи и фургони на площ собственост на община Добрич. Гледката е грозна и мястото е опасно за деца. моля да съдействате за изчистване на мястото. фургони има и до добричка епопея 2 Вход А които са нереглементирани .

Статус:  В процес

Сигнал №1008

Начало
18.08.2019
ID:
1008

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1002

Начало
15.08.2019
ID:
1002

Изоставен регистриран лек автомобил бяло Волво В40 ТХ0458НХ, с изтекъл технически преглед, върху общински площи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №990

Начало
12.08.2019
ID:
990

Неправомерно разположен фургон от частно лице до трафопоста на блока който създава опасност от пожари и предпоставка за сборище на наркомани

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №987

Начало
11.08.2019
ID:
987

От години собственик на апартамент номер 11 във вход А на блок 4 на Добричка епопея 4 на име Кирчо Петров Петров присвоява място и слага фургон който пречи и ограничава достъпа на хора. В близост е до тряхопоста което създава опасност от пожари. Моля да вземете необходимите мерки за отсраняването и поставянето на място за целта.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №984

Начало
07.08.2019
ID:
984

Как се асфалтира ?кръпка до кръпка а между тях разбит асфалт.вижте как се асфалтира в белите страни

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител