Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Осветление

Начало
26.10.2023
ID:
2494

Втора вечер уличното осветление не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Липсващо осветление

Начало
25.10.2023
ID:
2492

Повече от 2 месеца между Пощата на центъра и Читалището липсва осветление, което е много странно, тъй като за по-централна част на града не мога да се сетя...

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление

Начало
25.10.2023
ID:
2491

От снощи /24.10/ не работи уличното осветление в района, където ул. "Ал. Стамболийски" пресича ул. "Княз Дондуков"

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

УЛИЧНА ЛАМПА

Начало
25.10.2023
ID:
2488

Улична лампа до вход Д на блок 21 на паркинга между двата блока - бл.21 и бл.20 не работи. Моля да се ремонтира

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещи улично осветление

Начало
23.10.2023
ID:
2484

На улица Катюша, пред номер 12, от един месец не работи уличното осветление.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
23.10.2023
ID:
2483

43.569093,27.849072 На посочените координати осветлението на улицата не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление на ул. Иван Вазов 1

Начало
22.10.2023
ID:
2481

Неработещо улично осветление пред блок Иван Вазов 1. Осветлението не работи от близо 3 месеца.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Във връзка с улично осветление

Начало
21.10.2023
ID:
2479

Моля да обърнете внимание понеже вече над месец няма улично осветление на улицата пред блока, а минават много майки с деца и е опасно .

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление на два стълба

Начало
18.10.2023
ID:
2475

Неработещо улично осветление на два стълба по бул. "Трети март" номер 54 и номер 56, по платното срещу ВиК

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Липса на осветление, опасни дървета

Начало
18.10.2023
ID:
2472

Осветлението не работи, налични 2 бр. Прогнози диви череши стигнали през 1980 г. От собствениците на блок 14, но вече са опасни за нас , за децата и всички преминаващи. Дано да не убият някого!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител