Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №681

Начало
07.01.2019
ID:
681

След ремонтните дейности по тротоарите на улицата, се появи пропадане на пътната настилка в подхода към блок "Урал" от ул. "Независимост" №19, вх. В и вх.Г.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №680

Начало
07.01.2019
ID:
680

На кръстовището непосредствено преди влизане в паркинга пред бл. 5 на кв. Балик опасна дълбока нарязана дупка след ремонт на Аресгаз по думи на живущите в блока. На много гадно място е и трудно се избягва влизане в нея, ако не я знаеш.Има вече няколко спукани гуми и разбивания на окачване на коли. Дупката е от поне месец. Рядко минавам от там, но със страх за колата си. Скоро сменях пружина и мисля, че е от тази дупка.

Статус:  В процес

Сигнал №665

Начало
14.12.2018
ID:
665

Пропаднал изкоп от водния цикъл пред гаражи, невъзможно е ползването на гаражите поради голямата денивелация.

Статус:  В процес

Сигнал №661

Начало
12.12.2018
ID:
661

Шахта без капак и опасни дупки по пътя към ул. Войвода Димитър Калъчлията 4 - Газохранилище "Топливо" АД. По този път всеки ден минават автоцистерни и зърновози. Моля за съдействие да се обезопаси пътя на товарните автомобили.

Статус:  В процес

Сигнал №633

Начало
02.11.2018
ID:
633

След отстраняване на ВиК авария се образува това, което малко по-долу съм снимала. Тази дупка води до разминаване на тръби и в последствие до запълване на мазите ни с отпадъчни води. Многократно се обръщахме към дежурните диспечери. Също така многократно се отзоваваха екипи по почистване на шахтите. Всички казваха, че ще предадат, където трябва, но до момента нищо не се случва. Моля за Вашето съдействие!

Статус:  В процес

Сигнал №623

Начало
25.10.2018
ID:
623

Изкопани дупки по цялата улица за свързване на новия водопровод.Дупката е точно пред входната врата,а пръста е натрупана пред гаражните врати.Дупките не знайно по каква причина бяха изкопани на 26- 09-2018г.По този начин сме блокирани отвсякъде,а ние сме възрастни хора(на 73)г и не знам как ще излизаме от къщи щом времето се развали.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №604

Начало
26.09.2018
ID:
604

от м.март ни е разкопана улицата от водния цикъл и зеят трапове вече почти 6месеца за капак от началото на месеца не работи уличното осветление на 2 стълба

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №591

Начало
11.09.2018
ID:
591

Повече пт една година, вдясно покрай бордюра има дупка която много лесно може да спука гума, изкриви джанта, и предизвика ПТП с контузии. Чудно, няма ли контрол в този град, кой носи отговорност за тези опасни нарези?

Статус:  В процес

Сигнал №577

Начало
05.09.2018
ID:
577

Няколко дълбоки дупки на баира Спортното у-ще ,който се включва към бул.Русия.Също и няколко огромни дупки ,които затрудняват движението от същия баир към бл.14 Дружба (до ветеринарната лечебница)

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №573

Начало
04.09.2018
ID:
573

Воден цикъл, чудесии разни, оставени ръце и крака по цялата улица. Дори не измиха улицата (КАКТО СА ОБЕЩАЛИ НА ХОРАТА) от калта която разнесоха с разкопките си. А на места дори не се постараха да заровят някои дупки които създават предпоставки за аварии и сакатлъци. Браво, юнаци!

Статус:  В процес