Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №726

Начало
05.02.2019
ID:
726

Пред горепосочения адрес от повече от две години има изоставена лека кола Ауди-80 ,която е блъсната- тотална щета и няма регистрация, не се плащат данъци за нея. Заема място пред блока ,което може да се ползва от другите живущи.моля да се вземе отношение.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №715

Начало
29.01.2019
ID:
715

изоставена кола . при това на тротоар . при това до детска градина .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №704

Начало
22.01.2019
ID:
704

Моля вижте сигнал номер 755 за паркиран изоставен автомобил на бул. "Добруджа" срещу съда. Подаден е през месец август 2018 г., обработен септември. Колата все още е там. Трите месеца за премахване вече са изтекли. Кога ще се бъде направено?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №663

Начало
12.12.2018
ID:
663

Зад маг."Всичко за дома" всяка събота Е НЕВЪЗМОНО ДА СЕ ПАРКИРАЗА ДА СЕ ВЛЕЗЕ В МАГАЗИНА! АЗ РАБОТЯ ТАМ .АКО СЕ ИЗКАРВА СТОКА КОЛИТЕ СА СПРЕЛИ НЕПОСРЕДСТВЕНО ОТЗАД НА САМАТА РАМПА.ЗАРАДИ" бИТАКА" НИЕ НИ МОЖЕМ ДА РАБОТИМ НОРМАЛНО!ЗАКОНЕН ЛИ Е ТОЗИ БИТ ПАЗАР?

Статус:  В процес

Сигнал №660

Начало
10.12.2018
ID:
660

Живея на посоченият адрес и притежавам гараж на партерния етаж на блока, но не мога да го ползвам тъй като пред него непрекъснато има паркирани автомобили. Нуждая се от съдействие за да реша проблема.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №640

Начало
08.11.2018
ID:
640

Ежедневно на изхода и около изхода от ЖК Христо Ботев бл.7 има паркирани коли-около Горнооряховска скара , офис на SDI , аптека Марешки което затруднява излизането на автомобилите-няма видимост или проходимост от и към блока, която е предпоставка за ПТП. Не се наблюдава присъствие на Пътна полиция, която да следи и глобява за неправилно паркиране!

Статус:  В процес

Сигнал №622

Начало
24.10.2018
ID:
622

Нагло паркиране в района на Шусменски колеж скъп джип и кола паркирали нагло

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №619

Начало
23.10.2018
ID:
619

Здравейте, на паркинга зад бензиностанция Еко има две коли които стоят там от години и не се ползват. Моля да съдействате да се махнат, понеже само заемат парко място. Едната кола е Рено и е без номера, а другата е с номер В2650СВ. Благодаря предварително и приятен ден!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №607

Начало
04.10.2018
ID:
607

Катастрофирал автомобил е паркиран от повече от година на тясната уличка от училище Вапцаров към блок 26 на бул. Добруджа и пречи на движението.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №584

Начало
08.09.2018
ID:
584

На тротоара пред магазин "Джеронимо" има два паркирани автомобила без регистрационни табели от една година. Автомобилите никога не са регистрирани, и пречат да паркират автомобили които са регистрирани и си плащат данъците в Община гр. Добрич. Автомобилите са синя Шкода Фабия и Рено Клио.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител