Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

не работещо осветление

Начало
02.01.2024
ID:
2787

отново не работи уличното осветление на ул .гривица

Статус:  В процес

Бездомни куче

Начало
30.12.2023
ID:
2785

Породисто куче се разхожда като бездомно, слабо е толкова, че ще умре до няколко дни ако не му помогнете. Звъня но е на центъра за помощ на животните и никой не вдига. Моля ви помогнете му. Намира се след Лукойл, по пътя за Варна. Черно, прилича на боксер и му се четът ребрата.

Статус:  В процес

Неработещи улично осветление.

Начало
29.12.2023
ID:
2784

По улица Катюша, вече не светят три улични крушки. Участъка от номер 2 до номер 14 е тъмен по цялата улица. Подадох сигнал преди 2 месеца за едната крушка, която не работеше, все още не е отстранен. Вече не светят 3 крушки. Моля за реакция от страна на общината.

Статус:  В процес

Втори опит

Начало
28.12.2023
ID:
2782

Здравейте, Преди две седмици помолих да поправите улична лампа , която не свети . На кръстовището на ул.Ген.Колев и ул Захари Стоянов , гр.ДОБРИЧ. По коледа стават чудеса и съм сигурен , че ще намерите време и ресурс за да бъде поправена несветещата улична лампа. Може и джуджетата на Дядо Коледа да изпратите , а и Снежанка също може да помогне. Свтли празници и една по-добра и мирна 2024г.

Статус:  В процес

Неработещо улично осветление

Начало
28.12.2023
ID:
2781

Неработещо улично осветление

Статус:  В процес

Теч на питейна вода

Начало
27.12.2023
ID:
2776

Поради авария на водопровод, водата тече и наводнява мазета на сгради, които се намират до улицата. Пътното платно пропадна и в основата на електрически стълб се е отворила дупка.

Статус:  В процес

не работещо осветление

Начало
26.12.2023
ID:
2774

Здравейте , Не работи уличното осветление на улица Гривица от 4-5 дни .

Статус:  В процес

Улично осветление Бойчо Огнянов 77

Начало
23.12.2023
ID:
2771

Г-н кмете, вярвате ли че по Коледа стават чудеса. Ние не вярваме. За пореден път подавам сигнал за неработеща лампа на уличен стълб намиращ се на паркинга ул. Орфей 1 точно срещу номер 77 на ул. Бойчо Огнянов

Статус:  В процес

Бездомни животни

Начало
23.12.2023
ID:
2769

Здравейте, в последните няколко години проблемът с бездомните животни се разрасна. Обръща се по-голямо внимание на бездомни кучета, но котките са навсякъде и ако не бъдат кастрирани, те ще продължат да се размножават. За съжаление виждам десетки убити животни, а отговорността за това е изцяло наша. Техен инстинкт е да се размножават, а няма кой да се грижи за толкова много животни. Много губят животите си от глад, други от студ, трети биват ритани и блъскани. Като по-висши същества, ние сме длъжни да помогнем, защото те сами няма как да си помогнат. Животните крадат храна, ровят в кофите, влизат под коли, защото се мъчат да оцелеят. Това настройва жителите срещу тях и засилва проблема. Кога ще се отпуснат ресурси за кастрацията на бездомните котки и кучета? Надявам се скоро, благодаря.

Статус:  В процес