Списък с всички подадени сигнали в община Добрич
Филтър за сигнали
Висяща плоча на подлеза до пазара
25.07.2023
2196
Подлезът до My market и пазара е опасен. От тавана му всеки момент може да се отчупи едно огромно парче.
Наводняване на мази
23.07.2023
2195
Живея на ул. Кирил и Методий 38 вх.А ап.1. След направения основен ремонт на улицата мазите ни се наводняват при обилни дъждове. Преди ремонта никога сме нямали такива проблеми с наводняване на мазите.
[email protected]
22.07.2023
2194
Неработеща улична лампа.
Опасна шахта
21.07.2023
2188
Пред жилищна кооперация на ул. Б. Б Огнянов 3 има опасна шахта .
Неправомерно изхвърляне на боклук
18.07.2023
2185
На 18.07.2023 г. в 17:30ч. излязох да си хвърлям боклука до кофата за боклук, намираща се на нашата улица. Докато отивах към кофата видях една госпожа, явно живееща в съседство до нас, която изхвърляше строителни отпадъци в и до кофата на улицата. След направена забележка от мен, госпожата започна да твърди, че няма нищо нередно понеже тя плащала данъци и това било нейно право. Кофата се намира на ул. "Осми март", а гореспоменатата госпожа живее по ул. " Устрем". Тя знаеше, че това което прави е нередно тъй като след обяснения от моя страна, защо не трябва да се прави така, тя ми отвърна - "Вие изчистистихте сигурно целия град, че опряхте до мен, да не би всички останали да спазват закона!".
Незаконен гараж и тераси на ул.росица 5
18.07.2023
2184
Имам пуснат сигнал за незаконен гараж и изнесени тераси на ул.росица 5 .Притеснявам се за нашата безопасност при земетресение, какво може да се случи.Мерки не бяха взети.
Изчистване на храсти ,пречещи на движението на кръговото до Сердика
14.07.2023
2179
Здравейте ! Моля Ви ,нужните държавните институции да се погрижат за изразяването на храстите ,тревата на голямото кръгово кръстовище над Сердика ,откъдето всеки ден минават безброй товарни автомобили към границата .Пътувам често с две малки деца към село Методиево и връщайки се към Добрич ,видимостта на единия ръкав е “скрита “ зад множеството треви ,които няма кой да отреже ! Пътят е натоварен и смятам,че е належаща поддръжката на растителността! Благодаря Ви за ангажираността!
Осветление
10.07.2023
2174
За пореден път лампата е изгоряла. Идват,сменят я през 2-3 месеца и пак изгаря.
Посадени липи, които трябва да се кастрят
09.07.2023
2169
Уважаеми Госпожи, Господа. Пред двата имота на ул. Хан Тервел 14 и 16 има две липи, които са доста високи. Клоните им са оплетени в кабелите за ток. Има и сухи клони, които падат , по тротоара и пътя, но и върху колите ни.Тези клони трябва да се отрежат. Корените им са повдигнали целият тротоар, също така влизат и в оградите на имотите. През събота и неделя - 08. 07.2023 и 09.07.2023 г. при този силен вятър имахме чувството, че ще паднат . А ако случайно това стане и двата имота и всички които живеем там, няма да ни има на този свят. Когато стане белята, тогава ще се обърне внимание, но ще е късно вече. Искаме да дойдат компетентни лица, за да си изразят мнението.
Паркоместа-Паркиране
07.07.2023
2168
Здравейте! Искам да попитам, какво трябва да се направи относно парко местата за блок на бул.3-ти март бл.16 специално за трите входа Г,Д и Е? В съседство са Спиди, Еконт и Салон за красота. Непрестанно има текучество на коли, спиране за часове и живущите от блока няма къде да паркират. Отпред входа има около 10 парко места(за три входа). Мисията да паркираш винаги невъзможна, заради служители, чакащи коли за да си взвмат пратките или било то слуители на някое магазинче до блока. Пълен хаос цари ежедневно. Моля за отговор преди да кача снимки и клипове на по високо ниво и медии.