Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №246

Начало
11.08.2017
ID:
246

На северната страна от оградата на АД"ТОСС"-бул."Трети март"№70 има 4 /четири броя стари акации, които изглеждат опасни и може да наранят деца и възрастни, живущи в района.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №245

Начало
11.08.2017
ID:
245

Има изсъхнало дърво, което при силна буря може да се счупи по ул. Ясна поляна до бл.60 на жк Балик

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №244

Начало
10.08.2017
ID:
244

Бих искала да подам сигнал за относно наличие на глутници кучета на площада. Всяка нощ се събират поне по 5-6/може би и повече/ и към 3 часа настава страшен лай. Всички от околните блокове на площада се събуждаме. моля да сигнализирате на съответните организации. Недопустимо е в голям град да има глутници и лежащи кучета по цял ден и нощ!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №242

Начало
09.08.2017
ID:
242

Автомобил Опел Астра, без регистрационни табели е паркиран в тревната площ пред бл.17 на кв."Дружба". Там е от около 01.Август.2017г.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №241

Начало
07.08.2017
ID:
241

Осветлението не се включва навреме от няколко седмици в целият район до ул.Калиакра. Нито по ул Оборище, нито по ул Велико Търново нито ПО ул Вежен нито никъде светват лампите. Моля да се предприемат мерки за целият район от страната на Топливо.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №240

Начало
06.08.2017
ID:
240

Неработещо осветление ул.Дунав 18

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №239

Начало
04.08.2017
ID:
239

По улица "Орфей" и пресечката на 31-ви блок има паркирани няколко автомобила с табели "Продава се". Според мен това е нерегламентирана Авто къща.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №238

Начало
04.08.2017
ID:
238

Не робото ули4но осветление.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №237

Начало
01.08.2017
ID:
237

Ето и снимки на клатушката със счупената и узгнила осноевна дъска и пейката с липсващите 3 дъски.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №236

Начало
01.08.2017
ID:
236

Добър ден! В две поредни вечери, вандали скъсаха от пантите първо едната, а после и др. вратичка на детската площадка.Вратичките са в нашата маза. По-стари проблеми,за които не сме писали: 1.изглила и счупена основна дъска на клатушката(още след пролетните дъждове видяхме,че няма да я ползват децата дълго време,но не сигнализирахме за проблема ) 2.измъкнати нитове на въжетата на катерушката. 3.ако е удобно,да възстановите още 3 дъски от пейка,която ремонтирахте през пролетта. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител