Сигнали в Добрич днес

В процес 1046 Приключени 1594

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №142

Начало
02.03.2017
ID:
142

Без коментар. С огромно възмущение! ЗАСРАМЕТЕ СЕ, БЕ, НЕКАДЪРНИЦИ!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №140

Начало
28.02.2017
ID:
140

Пътят е в много лошо състояние . Откриха се големи дупки след топенето на снега.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №138

Начало
25.02.2017
ID:
138

Недобросъвестни граждани които редовно нарушават въпросния знак го откраднаха за да могат да нарушават системно правилата за движение.Моля да възстановите въпросния знак 81 Забранено е влизането на Пътни Превозни Средства.Препоръчвам да се контролира въпросната улица ,защото се нарушава системно ,а това чувство за безнаказаност нараства с всеки изминал ден.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №136

Начало
20.02.2017
ID:
136

Без коментар...

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №131

Начало
05.02.2017
ID:
131

От3месеца(поне)ви испращаме сигнали за автомобили,които паркирват на детската площадка,и продълзават да си паркирват на нея-вчера беха 3,а сега(отивам да изхвърля боклука)и виждам един...ами да взема и аз да си спирам колата там,след като е разрешено!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №130

Начало
03.02.2017
ID:
130

Местата са заети постоянно от всякакви МПС-та... от пенсионерския клуб идват и спират на паркинга вечер няма къде да се спре автомобила. Повечето автомобили не се карат и стоят като паметници... има хора с гаражи но си спират пред блока а гаража нека да стои за красота. Повечето от блока ако имаме примерно по 2 или пък 3 коли и нямаме гараж и искаме да са ни под око какво правим ? :(

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №126

Начало
28.01.2017
ID:
126

На това кръстовище три от табелите бяха изкарани(едната беше знак Стоп, а другите две - знаци за пешеходна пътека), а след това и стълбовете им бяха изрязани или счупени в основите им. В момента тротоарите са покрити със сняг и заледени и няма да можете да го установите. Но дори, това, че единият тротоар е, чистен, но заледен, а другият изобщо не е почистван от снега сигурно пак си е нарушение.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №125

Начало
28.01.2017
ID:
125

Стара авария, няколко пъти отстранявана и в момента дупката пак е пълна с вода!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №123

Начало
27.01.2017
ID:
123

пълен кош със пепел до кафенето в стария добрич

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №122

Начало
27.01.2017
ID:
122

Заледен участък на пътя,на 3 метра от светофара,затрудняващ движението и предпоставка за повреди по автомобилите,катастрофи и задръствания на кръстовището

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител