Сигнали в Добрич днес

В процес 1720 Приключени 2066

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Теч по ул. “д-р Иван Пенаков”

Начало
09.04.2025
ID:
4357

По улицата, до строящата се кооперация и до кантората на нотариус Томов има теч на вода вече повече от седмица!

Статус:  В процес

Пламен Димитров

Начало
09.04.2025
ID:
4355

Благодаря на общински съвет и лично на кмета за възможността всяка сутрин да наблюдавам сметището което расте в двора на т.нар. изгоряло училище. За тази гледка заплащаме 360 лв годишен данък и такса смет !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нерегламентирано сметище

Начало
08.04.2025
ID:
4353

Получихме сигнал от граждани, че в територията на резиденцията от няколко дена се образува сметище. До него има достъп само общинското предприятие на територията на резиденцията. Има също и стари отпадъци по пътя. Снимки не могат да се кач

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

приемна РЗОК

Начало
08.04.2025
ID:
4352

Моля, за предоставяне на достъпна приемна на РЗОК гр. Добрич. в рамките на комплекс "Луксор" в приземния етаж. На 4ет. РЗОК е недостъпна за Всички лица ползващи помощни средства.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не окосени зелени площи

Начало
07.04.2025
ID:
4351

Зелената площ зад блока по бул. Трети март 40 тенденциозно се подминава тази и минала година от окосяване.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Автобуса не спира на спирката

Начало
07.04.2025
ID:
4350

Здравейте днес автобус по линия 9 не ми спря на спирката умишлено.Това не ми се случва за първи път.ВЗЕМЕТЕ МЕРКИ.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Коли около "Грийн Палас" карат бясно през тревните площи!!!

Начало
06.04.2025
ID:
4349

От няколко дни насам ставам всекидневен свидетел как коли, които се спускат от стадион "Дружба" слизат надолу по пешеходните пътеки към Хотел "Грийн Палас" (белите беседки), минават през тревните площи на парка и излизат на главния път на бул. "25-ти Септември". Това се случва единствено поради причината, че по пешеходните зони има насложени колове, които пречат на колите да влизат или излизат по тези пътечки. На това място всекидневно има деца, възрастни, майки с колички и много хора, чиито животи са застрашени по този начин, защото не само че колите изскачат неочаквано, но и карат с несъобразена скорост. Моля за спешна реакция!!! Само тази вечер за по-малко от час (между 18:00 и 19:00) минаха поне 5 коли.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пътна маркирова

Начало
06.04.2025
ID:
4348

Кога ще бъде подновена пътната маркировка по улицата? Няма видими пешеходни пътеки, а за пътна маркировка на синя зона по улицата, както в почти цялата зона да не говорим.

Статус:  В процес

Осветление

Начало
05.04.2025
ID:
4347

От почти две години нямаме осветление до блок 41. Подавали сме согнали , но без резултат. Надявам се да вземете мерки и да "светнем".

Статус:  В процес

Боклук

Начало
05.04.2025
ID:
4346

Малко сметище се е образувало

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител