Списък с всички подадени сигнали в община Добрич
Филтър за сигнали
Теч по ул. “д-р Иван Пенаков”
09.04.2025
4357
По улицата, до строящата се кооперация и до кантората на нотариус Томов има теч на вода вече повече от седмица!
Пламен Димитров
09.04.2025
4355
Благодаря на общински съвет и лично на кмета за възможността всяка сутрин да наблюдавам сметището което расте в двора на т.нар. изгоряло училище. За тази гледка заплащаме 360 лв годишен данък и такса смет !
Нерегламентирано сметище
08.04.2025
4353
Получихме сигнал от граждани, че в територията на резиденцията от няколко дена се образува сметище. До него има достъп само общинското предприятие на територията на резиденцията. Има също и стари отпадъци по пътя. Снимки не могат да се кач
приемна РЗОК
08.04.2025
4352
Моля, за предоставяне на достъпна приемна на РЗОК гр. Добрич. в рамките на комплекс "Луксор" в приземния етаж. На 4ет. РЗОК е недостъпна за Всички лица ползващи помощни средства.
Не окосени зелени площи
07.04.2025
4351
Зелената площ зад блока по бул. Трети март 40 тенденциозно се подминава тази и минала година от окосяване.
Автобуса не спира на спирката
07.04.2025
4350
Здравейте днес автобус по линия 9 не ми спря на спирката умишлено.Това не ми се случва за първи път.ВЗЕМЕТЕ МЕРКИ.
Коли около "Грийн Палас" карат бясно през тревните площи!!!
06.04.2025
4349
От няколко дни насам ставам всекидневен свидетел как коли, които се спускат от стадион "Дружба" слизат надолу по пешеходните пътеки към Хотел "Грийн Палас" (белите беседки), минават през тревните площи на парка и излизат на главния път на бул. "25-ти Септември". Това се случва единствено поради причината, че по пешеходните зони има насложени колове, които пречат на колите да влизат или излизат по тези пътечки. На това място всекидневно има деца, възрастни, майки с колички и много хора, чиито животи са застрашени по този начин, защото не само че колите изскачат неочаквано, но и карат с несъобразена скорост. Моля за спешна реакция!!! Само тази вечер за по-малко от час (между 18:00 и 19:00) минаха поне 5 коли.
Пътна маркирова
06.04.2025
4348
Кога ще бъде подновена пътната маркировка по улицата? Няма видими пешеходни пътеки, а за пътна маркировка на синя зона по улицата, както в почти цялата зона да не говорим.
Осветление
05.04.2025
4347
От почти две години нямаме осветление до блок 41. Подавали сме согнали , но без резултат. Надявам се да вземете мерки и да "светнем".
Боклук
05.04.2025
4346
Малко сметище се е образувало