Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №980

Начало
06.08.2019
ID:
980

Уведомяваме ви че пред вход Ж и З повече от 30 години няма никакво осветление.В края на ул.Антим първи към булеварда повече от половин година осветленито не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №979

Начало
06.08.2019
ID:
979

уведомяваме ви че на бул. 25 септември 25 пред вх.Е Ж и З ПОВЕЧЕ ОТ 30 години няма никакво осветление. уличното осветление в края на ул.Антим първи към булеварда не работи повече от половин година

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №973

Начало
03.08.2019
ID:
973

Постоянни и силни ромски ритми, които огласят, и тормозят целия град години наред!!!!! Длъжни ли сме даслушаме тази музика от ранния следобед, докато разхождаме децата си из прекрасния парк, та чак докато заспим......?!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №962

Начало
30.07.2019
ID:
962

Около блока се разхождат поне 10 бездомни кучета.Срещу входовете,до кофите за смет,наша съседка от вход В,ет 1,ап.1 отглежда около 15 котки.Храни ги ежедневно на място,което отрупва с храна.Така освен с котките от няколко дни се сдобихме и с малка глутница кучета,които се хранят на въпросното място.От другата страна на блока на булеварда до сграда на Енергото има друга глутница кучета,които съм ги виждала вечер да гонят колоездачи и пешеходци.Трябва ли да има нахапани,за да се вземат мерки?

Статус:  В процес

Сигнал №961

Начало
29.07.2019
ID:
961

Значи става дума за малко магазинче на Дружба 2 точно пред Блок 12 Вход Д, питате за Бисерка и ще ви го покажат! Вратата на магазина им е така отворена, че скрива улицата (наполовина) и от там малки деца илизат бягайки, и някоя кола без никакъв проблем може да блъсне някое дете, та и възрастен човек, понеже излизащите от магазина нямат никаква видимост! Моля някой да отиде и да им каже да си отварят вратата докрай за да няма инциденти! Много опасна ситуация създават!

Статус:  В процес

Сигнал №956

Начало
23.07.2019
ID:
956

Сградата, за която Ви сигнализирах през месец януари 2019г. , че е опасна за преминаващите хора, все още не са взети необходимите мерки за нейното укрепване или премахване. Във Вашият отговор посочвате, че след 15.03.2019г. Ще извършите повторна проверка и ще бъдат предприети други мерки. Към момента следствие на пролетните дъждове , самата сграда е още по- опасна. Като орган на властта, крайно време е да вземете ответните мерки спрямо наследниците на имота и самата сграда.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №955

Начало
23.07.2019
ID:
955

Здравейте, има незаконни гаражи, които пречат на сеободното паркиране пред блока.Редовно няма места за паркиране

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №948

Начало
16.07.2019
ID:
948

"Качествено" извършен ремонт на улицата след водния цикъл. Дори и старите бордюри липсват, а асфалта, който е положен преди 2 дни, вече напукан и слегнат

Статус:  В процес

Сигнал №947

Начало
16.07.2019
ID:
947

Изключително опасен подлез , намиращ се до болницата. Има провиснали кабели , стърчащи железа , паднали плочи. В близост до подлеза и в самшя него играят много деца. Моля , обърнете внимание , няма по - важно от детски живот.

Статус:  В процес