Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №572

Начало
04.09.2018
ID:
572

Вече повече от може би ДВА МЕСЕЦА зее дупка на основен булевард. Постоянно виждам водачи рязко да свиват в дясно за да я избегнат, като дори наскоро един щеше да ме удари при такава маневра. Чудно ми е - НЯМА ЛИ КОНТРОЛ над тези разкопки по улиците???

Статус:  В процес

Сигнал №548

Начало
14.08.2018
ID:
548

Улицата в посока Спортен комплекс Рекар е в ужасно състояние, дупките са се превърнали в кратери.Редно е фирмата отговаряща за водния цикъл да възстанови асвалтовата настилка.

Статус:  В процес

Сигнал №543

Начало
11.08.2018
ID:
543

Здравейте, На посочения адрес пред вход А има шахта на ВиК , чийто капак не е на мястото си и непрекъснато се мести като минават коли. Има опасност да пропадне кола. Повредата стана след смяната на тръбите за вода от ВиК. Има ли възможност стореното да се поправи?

Статус:  В процес

Сигнал №542

Начало
08.08.2018
ID:
542

Искам да подам сигнал за центъра ! В окаяно състояние са плочките и инфраструктурата като цяло... детето ми пада поне по веднъж на излизане по центъра ! спъвайки се в дупка от липсваща плочка или от обърната плочка !

Статус:  В процес

Сигнал №537

Начало
18.07.2018
ID:
537

Вече повече от 5 месеца неасфалтирано, както и по дължината на ул. Зорница....... Няма ли орган който да извършва контрол??

Статус:  В процес

Сигнал №524

Начало
12.07.2018
ID:
524

На кръстовището на ул.Вардар и ул.Дунав, точно до новопостроените магазинчета тротоарът е силно хлътнал надолу , вследствие на прекарването на вода и мръсен канал на магазинчетата. Освен това на уличното платно беше изкопана дупка, за да ги свържат с мръсния канал. Дупката седи от месеци само чакълирана и колите я заобикалят. Моля да направите проверка и да задължите собствениците на обекта да приведат тротоара и уличното платно в ред.

Статус:  В процес

Сигнал №523

Начало
12.07.2018
ID:
523

На кръстовището на ул.Вардар и ул.Дунав, точно до новопостроените магазинчета тротоарът е силно хлътнал надолу , вследствие на прекарването на вода и мръсен канал на магазинчетата. Освен това на уличното платно беше изкопана дупка, за да ги свържат с мръсния канал. Дупката седи от месеци само чакълирана и колите я заобикалят. Моля да направите проверка и да задължите собствениците на обекта да приведат тротоара и уличното платно в ред.

Статус:  В процес

Сигнал №521

Начало
11.07.2018
ID:
521

Г-н Кмете, това е поредното безобразие от страна на ВиК. Този изкоп пред бл. 43 на бул. "Трети март" стои вече втора седмица. А да не говорим, че не е обезопасен и обозначен. Моля Ви вземете необходимите мерки тази "ИНСТИТУЦИЯ" ВиК да си върши работата както трябва, защото не мисля, че това е единственото място на което са си оставили ръцете.

Статус:  В процес

Сигнал №520

Начало
09.07.2018
ID:
520

Опасна дупка отдолу се вижда че ще пропадне. На кръстовището на Вардар и бул Русия до шахтата

Статус:  В процес

Сигнал №508

Начало
17.06.2018
ID:
508

Здравейте,улична дупка на този адрес не се коментира,липсваща настилка в над 50процента.Ями с остри ръбове ни повреждат колите всеки ден,приключението с децка количка дори не ми се коментира!Ще събера подписка за моята улица и ще я внеса като жалба защото съм на 28години и тази улица не я помня различна!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител