Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №530

Начало
13.07.2018
ID:
530

Здравейте. Днес аз като живущ и домоуправител на ул. Полковник Дрангов 8,В,3 бях глобен с 20 лв.,затова че моя автомобил е паркиран пред входа. Моля да се вземе решение от страна на общината и да се постави знак че знака за забранено паркиране Не важи за живущите в блока по адрес на личните документи. Ако не се вземе решение, всички от входа и блок 8, ще свалим знака в знак на несъгласие за налагането на глоби.

Статус:  В процес

Сигнал №506

Начало
15.06.2018
ID:
506

Множество паркирали автомобили на тротоара.Снимките са през деня след 17.00 стават повече.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №467

Начало
12.04.2018
ID:
467

Оградени парко места със синджири . Писна ми от тарикати . Моля за съдействие .

Статус:  В процес

Сигнал №455

Начало
30.03.2018
ID:
455

Изоставено МПС в разрез със законовите разпоредби - неплатени ЗГО, липса на ГТП, и верояно неплатени данъци. Трета година стои безстопанствено пред вход Ж на блок 2, без да е помръдавл от мястото си. Никой не знае кой е собственика, никой не е виждал хора да се въртят около МПС-то. Моля приложете закона и освободете паркинг мястото за живущите в блока които плащат редовно данъци, застраховки и винетки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №452

Начало
27.03.2018
ID:
452

Автомобилът е паркиран на тротоара от поне 5 години. Преди водния цикъл нямаше проблем, но сега е почти невъзможно да се мине покрай него, а ако не мина от там няма как да стигна до дома си! Дъщеря ми е втори клас и всеки ден ( вече повече от месец) минава със страх покрай него защото разстоянието от автомобила до дупката е не повече от 30-40 см. Вече пуснах една жалба в мобилното приложение Civi с входящ номер 94П-00-148/19.03.2018 но вече седмица и нищо.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №440

Начало
22.03.2018
ID:
440

изоставена кола ,която пречи и грози само . Всеки прави каквото си иска . Моля за съдействие .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №371

Начало
01.02.2018
ID:
371

Неправилно влизане и паркиране на автомобили нямащи право на това.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №356

Начало
21.01.2018
ID:
356

Като прикачн файл съм подал една кореснонденция която водя с Вас. След Ваш отговор ви писах, минаха 30 дни и мълчите.

Статус:  В процес

Сигнал №342

Начало
25.12.2017
ID:
342

Неправилно паркирали автобуси използват паркинга като автогара създавайки шум и газове.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №338

Начало
08.12.2017
ID:
338

Служителите на фирма ПАТО системно не признават правилата за движение, като спират на тротоарите, разрушавайки бордюрите и изобщо действат както им хареса, без да се съобразяват нито с пешеходците, нито с когото и да било. Докога?!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител